Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lefeküdtem egy 13 évessel,...

Lefeküdtem egy 13 évessel, lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés

Elmentem egy szórakozóhelyre és ittam is, találkoztam a csajjal és felvittem magamhoz. A helyre (elméletben) nem engednek be 18 év alattit, látszott rajta, hogy nem annyi, de kinézett 16nak.


Reggel megadta az instáját, hogy legyen majd folytatás, ekkor tudtam meg. Nagyon félek, mert a munkámat tönkrevághatja egy pedofilbotrány. És abban se vagyok biztos, hogy védekeztünk és nem terhes.

20F



2023. febr. 15. 07:21
 41/100 anonim ***** válasza:
60%
@40 Platón óta hallgatjuk ezt a 'bezzeg a mai fiatalok' baromságot. A 2000-es évek elején még nagyobb divat volt a haspóló, 12 éves lányok hordtak platform cipőket, holdjárókat. A lényeg ettől még annyi, hogy aki 13 éves lányokkal szexel, az pedofil és börtönben a helye. Remélem a kérdezőt is utoléri a sorsa.
2023. febr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/100 anonim ***** válasza:
85%

41, csak nem fér a fejedbe, hogy nem csak a ruhán volt a lényeg, hanem hogy testileg, arányailag, formailag, mozgásilag, életmódilag stb. ma már alig tudsz különbséget tenni 13 és 17 éves között.


Biztos te is észrevetted, hogy a 13 éves fiúk már magasabbak az apjuknál, holott régen 16 éves kor körül kezdték csak lehagyni a szülőket.

Ez nem "mai fiatalság", ez biológia.

2023. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/100 anonim ***** válasza:
88%
Nekem csak lábméretben sikerült lehagynom apámat, pedig már 40 vagyok. :D
2023. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/100 A kérdező kommentje:

Ha tudtam volna, hogy ilyen fiatal BIZTOSAN NEM viszem haza.


Azt belátom, hogy gumi nélkül hiba volt, a jövőbe bárki bármit mond felhúzom

2023. febr. 16. 14:38
 45/100 anonim ***** válasza:
100%

elvileg lehet, igen.

gyakorlatilag azon múlik, hogy a szüleinek elmondja-e és azok berágnak-e. de szerintem nem valószínű, ha ilyen a csaj.

azt a terhességes dolgot viszont nem ártana kideríteni, mert abból tényleg cirkusz lesz.

2023. febr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/100 anonim ***** válasza:
83%

42

igen, kb én is ezt látom.

van az instán egy srác, aki állandóan divattal meg hajviseletekkel foglalkozik, és lényeg, hogy egyszer feltett egy találós kérdést, ki hány évesnek gondolja.

a legtöbben 18-19 közé saccolták, és jött a meglepetés, ugyanis 13.

a mai napig nem akarom elhinni. pedig bemutatta a személyijét.

szóval ... hát más világ van ma. nem tudom, mi az oka, de hogy sokkal előbb érnek, az tuti.

2023. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/100 anonim ***** válasza:
100%

39

igen, így valahogy. nekem is van ilyen rokonom, de a kiscsajszi 9 éves még csak és már azt nézegeti a tükörben, hogy a nadrágjában elég jól (ki)látszik-e a feneke, mert ugye van egy "szerelme" az iskolában, akinek nagyon tetszeni akar mindig. még a boltba se hajlandó elmenni a szülőkkel, ha nem elég csinos.


40

bizony, ez így van. csak sokan mintha nem a valóságban élnének.

2023. febr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/100 anonim válasza:
100%

Egyrészt 13 éves lánnyal szexelni még akkor is messze van a pedofíliától ha teljesen tudatosan csinálja az illető. Egy pedofil a nemileg éretlen gyerekekre bukik, 13 éveseket ritkán lehet azzal vádolni hogy nemileg teljesen éretlennek néznek ki. Ettől még persze a btk bünteti ha 20 évesen valaki 13 évest kufircol úgy hogy ismeri az illető korát és erkölcsileg is megkérdőjelezhető, de akkor sem pedofília.


Másrészt ha elmegyek egy helyre ahol 18+ a belépési korhatár és ott találkozok valakivel aki néz is ki úgy (és egy 13 éves tud úgy kinézni ha akar és a genetika is az ő pártján áll) mintha 16+ lenne, ezt is állítja magáról, akkor szerintem joggal feltételezem róla hogy már betöltötte a 14-et.

2023. febr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/100 anonim ***** válasza:
88%

Na azért nem járok ilyen helyekre. Aztán mindenki bsztat, hogy "ugye csajozol, blabla". Aztán belehúznak így gyerektartásba vagy egy büntetőeljárásba, ahol ha nem is ültetnek le, rághatod a kefét. A gyerektartással meg úgy meg lehet szívni, mint az állat. Ha nem fizeted vagy nem tudod fizetni, akkor megy a végrehajtóhoz, rábaxxák a kamatokat, aztán beduzzadhat milliós tételre is. Láttam már ilyet.

Nyugat-Európában meg tombol a mee-too mozgalom, ott még rád is kennék, hogy megerőszakoltad. Qrvára vigyázni kell.

2023. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/100 anonim ***** válasza:
12%

#49: Ugye tudod, hogy nem kötelező azonnal hazavinni és lefektetni a leányzót?

Esetleg lehet ismerkedni is, túl sokáig úgysem tudja tagadni a korát. Ha meg mindig gumit használsz, akkor a gyerektartás miatt sem kell aggódnod.

2023. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!