Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lefeküdtem egy 13 évessel,...

Lefeküdtem egy 13 évessel, lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés

Elmentem egy szórakozóhelyre és ittam is, találkoztam a csajjal és felvittem magamhoz. A helyre (elméletben) nem engednek be 18 év alattit, látszott rajta, hogy nem annyi, de kinézett 16nak.


Reggel megadta az instáját, hogy legyen majd folytatás, ekkor tudtam meg. Nagyon félek, mert a munkámat tönkrevághatja egy pedofilbotrány. És abban se vagyok biztos, hogy védekeztünk és nem terhes.

20F



2023. febr. 15. 07:21
 11/100 anonim ***** válasza:
82%
Te Pedo áll't
2023. febr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/100 anonim ***** válasza:
69%
Naná hogy lehet. amúgy te beteg vagy kérdező? Húsz évesen általános iskolás kicsikre gerjedsz?
2023. febr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/100 anonim ***** válasza:
21%
Legközelebb az óvodában vadászol "barátnőre"?
2023. febr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/100 anonim ***** válasza:
26%

#10


Hatósági forrásból van tudomásom, nincs fent a neten.

2023. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/100 anonim ***** válasza:
100%
" akkor írásos bizonyítékod is volt rá hogy beleegyezett, valamint jó indokod volt azt gondolni hogy 14 év fölött van" Mondjuk ez így pont nem igaz. arra van bizonyíték hogy rámászott egy kislányra, ha tagadni akarná.
2023. febr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/100 anonim ***** válasza:
100%

"És abban se vagyok biztos, hogy védekeztünk és nem terhes."

Azért kegyetlen részegnek kell lenni ahhoz, hogy ne emlékezz, húztál-e gumit a pöcsödre vagy sem...


Mellesleg nem tudom, hogy lehetsz akkora barom, hogy első éjszaka felviszed magadhoz úgy, hogy nem világos hány éves a csaj.

2023. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/100 anonim ***** válasza:
83%

"Nyugi, a TASZ biztos segít.


A mostani pedofil tanárt is ők fogják védeni 🙏"

Birom a nagy jobbereket, hogy próbálják lejáratni a TASZ-t. Az igazság természetesen nem érdekli őket, ennyit a keresztény értékrendjükről. Amúgy ez az a TASZ, ami 2006-ban védte a jobboldaliak valagát.

2023. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/100 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, ha feljelent. Ha felcsináltad, akkor a kórház hivatalból feljelent, és le is folytatják az eljárást. Forrás: előrehaladott terhes 13 éves kislány páciens huszonéves lovagja ellen ment a feljelentés és az eljárás pár éve, amikor már az aktuális jogszabályok voltak érvényben. Lehet hogy a nem tudást enyhítő körülménynek veszik és meg lehet úszni felfüggesztettel, de hogy a bíróságon önmagában nem fognak mosolyogva vállát rántani hogy te teherbe k....rtál egy kiskorút, az tuti.
2023. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/100 anonim ***** válasza:
19%
Aztán kit jelent fel? Buliban részegen megismertem egy kandúrt, úgy hívták, hogy Béla?
2023. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/100 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudhatod sosem, hogy mit és hogy mondott, ha arra sem emlékszik hogy védekezett e.
2023. febr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!