Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rajta kaptam a feleségemet a...

Rajta kaptam a feleségemet a szeretőjével a saját ágyunkban. Kapott a fickó pár pofont és vérzett az orra. A saját házamba ez önvédelemnek számítt?

Figyelt kérdés

Külföldön voltam dolgozni a céggel pár napig,vagy is sokszor van külföldi pár napos kiküldetés,de nem mindig szólok hogy mikor jövök haza,most 2 nappal elöbb kellett haza jönnöm.Ha jó idő van akkor a házunk terszaán szoktam bemenni de onnan egyből belátni a nappaliba ha nincs elsőtétítva a reluxa,az erkély ajtó csak bukón volt nyitva.Nem vettek észre de én őket igen,a afeleségem éppen lovagolt a fickón,elborult az agyam,szép lassan beosontam az első ajtón hogy ne hallják meg.A feleségemet lekaptam a fickóról,a feleségemet pofon vágtam,a fickót meg 2-szer 3-szor állcsúcson és orba vertem,lett egy monoklija és vérzett az orra is.A saját otthonomba ha maradandó sérüélése volt esetleg,akkor ezért kaphatok bűntetést.Készült a fickóról kamera felvétel is mert nem rég a kapubejáróba szereltem fel egy kamerát,a feleségem még nem is tudott róla.

A feleségemmel is nem tudom mit csináljak.Nem gondoltam volna hogy erreképes,mire haza értem meztelen seg.gét láttam ahogy vonaglik a fickón.Itt sírt nekem hogy ne rakjam ki a lakásból mert nincs hova mennie,meg hogy szeret.Ti mit tennétek ilyen helyzetben?


35/F


2013. márc. 13. 18:49
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
38%
sztem minden normális ember ezt tette volna :)
2013. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
52%
Akár igaz a történet, akár nem, nehogy már azt védjük, aki megcsalta a párját! Akármilyen szar az élete mellette, akkor se csalja meg, előbb akkor hagyja ott, ha már megbeszélni nem képesek a dolgokat. Én egy megcsalást nem tudnék megbocsájtani, az biztos, hogy elválnék.
2013. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
19%

Rajtakapod az asszonyt, aztán nyugodtan leülsz ide irkálni :))) érdekes reakció:))))

kamu??? :) szerintem az...

2013. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim válasza:
őőőő és ha mondjuk ez az incidens mondjuk tegnap törtent??hm?
2013. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

ma 20:44


Rendben legyen kamu.Majd remélem ha te is hasonló kérdést teszel fel,akkor neked is azt mondják hogy kamu.Én örülnék a legjobban ha ez kamu lenne.

2013. márc. 13. 20:52
 36/46 anonim ***** válasza:
47%

Nem fogsz kapni érte semmit!

Régebben volt rá példa, hogy a barátaimat helyben hagyták az utcán, több esetben is, szemtanú is volt, tárgyalás is. Egyik haveromnak eltörött az orra is, tehát bőven 8 napon túl gyógyuló sérülése volt. Max. ejnye-bejnyét kapsz v legeslegrosszabb esetben felfüggesztettet.


Sajnálom, ami történt :(

A megcsalás nálam is megbocsátható lenne (idővel), de mindez körülmény függő, ha a saját ágyunkban történne mindez, ezen soha nem tudnék túllépni.

2013. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
64%
De hozzáteszem, h jelen esetben nem hinném, h a "kedves úriembernek" az járna a fejében, h feljelentsen téged!
2013. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
23%
Ez szerintem is KAMU...
2013. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt javasolja, hogy ülj le vele és békülj ki, vajon ő is így tenne, ha a férje csalta volna meg? A nőnek szabad, a férfinek nem?

Mielőbb add be a válást, nehogy egy zabigyerek után fizess tartásdíjat 25 évig! Aki képes erre, az ígérhet akármit, nem fogja betartani! Egy szajhából nem lesz tisztességes nő.

A férjem kamionos, 5-6 hetente jön haza. De még az sem jutna eszembe, hogy valamelyik férfi kollégámmal beüljek valahova.

Ha közös a házatok, akkor nem rakhatod ki az utcára. De osszátok el a lakást, és ne adj neki egyetlen fillért sem ezután. Éljen meg abból, amit keres, vagy tartsa el a szeretője.

2013. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Aki azt írja, hogy kamu, az mégis miből vette?!
2013. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!