Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rajta kaptam a feleségemet a...

Rajta kaptam a feleségemet a szeretőjével a saját ágyunkban. Kapott a fickó pár pofont és vérzett az orra. A saját házamba ez önvédelemnek számítt?

Figyelt kérdés

Külföldön voltam dolgozni a céggel pár napig,vagy is sokszor van külföldi pár napos kiküldetés,de nem mindig szólok hogy mikor jövök haza,most 2 nappal elöbb kellett haza jönnöm.Ha jó idő van akkor a házunk terszaán szoktam bemenni de onnan egyből belátni a nappaliba ha nincs elsőtétítva a reluxa,az erkély ajtó csak bukón volt nyitva.Nem vettek észre de én őket igen,a afeleségem éppen lovagolt a fickón,elborult az agyam,szép lassan beosontam az első ajtón hogy ne hallják meg.A feleségemet lekaptam a fickóról,a feleségemet pofon vágtam,a fickót meg 2-szer 3-szor állcsúcson és orba vertem,lett egy monoklija és vérzett az orra is.A saját otthonomba ha maradandó sérüélése volt esetleg,akkor ezért kaphatok bűntetést.Készült a fickóról kamera felvétel is mert nem rég a kapubejáróba szereltem fel egy kamerát,a feleségem még nem is tudott róla.

A feleségemmel is nem tudom mit csináljak.Nem gondoltam volna hogy erreképes,mire haza értem meztelen seg.gét láttam ahogy vonaglik a fickón.Itt sírt nekem hogy ne rakjam ki a lakásból mert nincs hova mennie,meg hogy szeret.Ti mit tennétek ilyen helyzetben?


35/F


2013. márc. 13. 18:49
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
63%
Egy büdös Qrvahoz mentél!!! Dobd ki, pénzről le,mehet a levesbe
2013. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:

nej gondolom nem dolgozik...te eltartod,ő félrekúr

ne sajnáld...dobd ki

ő se sajnált téged,amikor mással kefélt

nem érdemel meg téged

2013. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim válasza:
Öszintén gratulálok ÍGY KELL EZT CSINÁLNI végre valaki szerencse hogy a barátnőm nem olyan mint a feleséged de ha megtörténne véletlenül ugyan ezt csinálnám mint te szerintem a pasas már régóta lefekszik a feleségeddel dobd ki a nőt a pasas nem hiszem hogy felfog jelenteni téged ha meg feljelentene mit mondana éppen lefeküdtem a feleségével és meglátott és megütött? a többi puha p.cs vissza fogadná de te ne tedd ne légy papucs sok hal úszik még a tengerbe lehet hogy volt több is akivel megcsalt ha vissza fogadnád legyen benned az ha egyszer megcsinálta akkor máskor is megfogja a nők ilyenek.
2013. szept. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Egy dolgot nem értek. Én 95 kg vagyok. És elég sok embert összeverek a munkám miatt. De én csak egy embert 1 alkalommal verek áll csúcson, és azok mind összeesnek!!! Szóval, 3 alkalommal verted álcsúcson és még mindig állva maradt??? Nem lehet, hogy emiatt kúrt félre az asszony??? Kéne gyúrni egy kicsit, hogy ne kelljen ennyit ütnöd, és akkor lenne otthon is tekintélyed! Egyébként egy büdös kúrvát vettél el!Bár nem ismerem a kapcsolatotok előéletét, szóval lehet, hogy okot adtál rá! Nem tudom, de én mindig az egyenes beszéd híve voltam. Ha menni akar akkor menjen!Ha félrekúrt, akkor dobd ki mint egy szakadt gatyát!
2014. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Valami fejlemény az ügyben?
2016. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:

En velem is volt hasonlo, csak nem lattqm szemtol szemben az aktust. Albiban laktam anno,ami az en nevemre volt szerzodve. amikor kiderult, hazamentem, kiszortam zsakokban az asszony cuccait es mikor hazaert, addigra lecsereltem a zarat. Rafekudt a csengore, en meg mondtam neki, hogy tqkarodjon a francba kulonben rahivom a rendorseget. Elkezdett bogni. Mondom miert bogsz, vastag volt a csavonak, vagy mi? Huzzal innen.

Utana ahanyszor keresni akart, vagy osszefutottam vele, atneztem rajta mint egy ablakon. A kozombossegem nagyon rosszul esett neki. Megerdemelte.

2017. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!