Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rajta kaptam a feleségemet a...

Rajta kaptam a feleségemet a szeretőjével a saját ágyunkban. Kapott a fickó pár pofont és vérzett az orra. A saját házamba ez önvédelemnek számítt?

Figyelt kérdés

Külföldön voltam dolgozni a céggel pár napig,vagy is sokszor van külföldi pár napos kiküldetés,de nem mindig szólok hogy mikor jövök haza,most 2 nappal elöbb kellett haza jönnöm.Ha jó idő van akkor a házunk terszaán szoktam bemenni de onnan egyből belátni a nappaliba ha nincs elsőtétítva a reluxa,az erkély ajtó csak bukón volt nyitva.Nem vettek észre de én őket igen,a afeleségem éppen lovagolt a fickón,elborult az agyam,szép lassan beosontam az első ajtón hogy ne hallják meg.A feleségemet lekaptam a fickóról,a feleségemet pofon vágtam,a fickót meg 2-szer 3-szor állcsúcson és orba vertem,lett egy monoklija és vérzett az orra is.A saját otthonomba ha maradandó sérüélése volt esetleg,akkor ezért kaphatok bűntetést.Készült a fickóról kamera felvétel is mert nem rég a kapubejáróba szereltem fel egy kamerát,a feleségem még nem is tudott róla.

A feleségemmel is nem tudom mit csináljak.Nem gondoltam volna hogy erreképes,mire haza értem meztelen seg.gét láttam ahogy vonaglik a fickón.Itt sírt nekem hogy ne rakjam ki a lakásból mert nincs hova mennie,meg hogy szeret.Ti mit tennétek ilyen helyzetben?


35/F


2013. márc. 13. 18:49
1 2 3 4 5
 11/46 anonim válasza:
51%

Nem tudom, mit tennék a házassággal. Van gyerek? Máskor is megcsalt már? Milyen a viszonyotok? Alapvetően megbízható? Ő mit mond, miért lépett félre? Nem tudom, ez elég összetett. Ha szeretitek egymást, akkor lehet egy esélyt megér a dolog, hogy mentsétek, ami menthető.

A pofonok jogosak voltak.

De a saját ágyban...szerintem ez a nem megbocsájtható. Ezzel nem csak a házasságotokat, meg téged alázott meg, de a közös szép perceket is.

2013. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
35%

Hát először is... megérdemled, ha büntetést kapsz, ugyanis veled senki nem erőszakoskodott, gyakorlatilag indokolatlanul bántalmaztál 2 embert. Erre a megcsalás sem indok.

El kellene gondolkodni, hol romlott el a házasságotok. A megcsalás már csak egy következmény! Ne a harmadik felet okold, akit nem lehet, azt nem viszik "táncba".

Ja és válni kell. Ezt úgy sem fogod tudni megbocsátani, mindig emlékezni fogsz rá. De nehogy azt hidd, Te esetleg nem lehettél ennek az előidézője ... pl. elhanyagolt feleség (mind lelki mind szexuális téren).

2013. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

ma 18:59



Alapvetően jó viszonyunk volt,soha nem hanyagoltam és a szex is jó volt köztünk,annyi hogy hetente kell külfödre mennem 3-4 napra,de ez szerintem kibírható és eddig nem volt ez gond.Jó volt a kapcsolatunk,nagyon ritkán vitáztunk,foglalkoztam vele,hiszen mindig mentünk valahova és nem volt lapos a kapcsolatunk.Nem tudom mi történhetett...

2013. márc. 13. 19:03
 14/46 A kérdező kommentje:

ma 18:59


Nem tudom hogy férfi vagy nő vagy e,de kívánok neked hasonlókat amikor haza érsz az otthonodba munka után elvileg ahhoz akit szeretsz,hogy éppen más f@szát szopja vagy éppen egy ismeretlen nőt dugjona saját ágyatokba...

2013. márc. 13. 19:05
 15/46 A kérdező kommentje:
2 hetente kell külföldre mennem 3-4 napra
2013. márc. 13. 19:06
 16/46 anonim ***** válasza:
38%
Bocsi, de ez KAMU!!!
2013. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
26%
Kedves kérdező... Nő vagyok. De vagyok olyan intelligens, hogy tisztában vagyok azzal, hogy egy kapcsolat 2 félen múlik. És ha egy házasság válságba jut, akkor annak kizárólag a két fél lehet az oka... és nem kikarmolnám a harmadik fél szemét, hanem összecsomagolnám a férjem cuccát! Ez intelligencia kérdése.
2013. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
79%
Sajnállak!!!Szerintem ne lökd ki a feleséged,legyen neked közömbös,add e a válopert.Ö A legnagyobb mocsok,ha már félrevolt kedve kefélni,ment volna a pali lakására,vagy hotelba.ÖRülj hogy kiderült,még bem késö uj életet kezdened.A verés miatt inkabb ügyvededet kérdezd.Minden jot!
2013. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem fedi le az önvédelem topicot, mert nem voltál életveszélyben.


Ha beperel, annyit tudsz mondani, hogy hirtelen felindulásból tetted.

Ezután, pedig add be a válópert. Az a legnagyobb büntetés.

2013. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
80%

Tudod ennek a menete általában:

- az egyik fél elköltözik a közösből (most ez esetben úgy néz ki, a nejed lesz az)

- beadjátok a válókeresetet (lehet azt közös megegyezéssel is)

- lesz közös-vagyon megosztás


Ezek után valószínű, hogy az ingatlant el kell adni, vagy te megváltod = megveszed az ő részét tőle, ha kell hitelből is.

Kb. ekkor lesz vége az egész cirkusznak.

2013. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!