Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rajta kaptam a feleségemet a...

Rajta kaptam a feleségemet a szeretőjével a saját ágyunkban. Kapott a fickó pár pofont és vérzett az orra. A saját házamba ez önvédelemnek számítt?

Figyelt kérdés

Külföldön voltam dolgozni a céggel pár napig,vagy is sokszor van külföldi pár napos kiküldetés,de nem mindig szólok hogy mikor jövök haza,most 2 nappal elöbb kellett haza jönnöm.Ha jó idő van akkor a házunk terszaán szoktam bemenni de onnan egyből belátni a nappaliba ha nincs elsőtétítva a reluxa,az erkély ajtó csak bukón volt nyitva.Nem vettek észre de én őket igen,a afeleségem éppen lovagolt a fickón,elborult az agyam,szép lassan beosontam az első ajtón hogy ne hallják meg.A feleségemet lekaptam a fickóról,a feleségemet pofon vágtam,a fickót meg 2-szer 3-szor állcsúcson és orba vertem,lett egy monoklija és vérzett az orra is.A saját otthonomba ha maradandó sérüélése volt esetleg,akkor ezért kaphatok bűntetést.Készült a fickóról kamera felvétel is mert nem rég a kapubejáróba szereltem fel egy kamerát,a feleségem még nem is tudott róla.

A feleségemmel is nem tudom mit csináljak.Nem gondoltam volna hogy erreképes,mire haza értem meztelen seg.gét láttam ahogy vonaglik a fickón.Itt sírt nekem hogy ne rakjam ki a lakásból mert nincs hova mennie,meg hogy szeret.Ti mit tennétek ilyen helyzetben?


35/F


2013. márc. 13. 18:49
1 2 3 4 5
 21/46 anonim válasza:
75%

Első 18:59es vagyok.

Ha alapvetően jó (volt) a viszonyotok, akkor a helyedben leülnék a feleségemmel, miután megnyugodtam és megkérdezném, hogy miért? Ha elmond mindent és tudnánk változtatni, látnám rajta a szándékot, hogy meg akar változni, akkor adnék egy utolsó esélyt. Biztos, hogy nehéz a megbocsájtás, de ha szeretitek egymást, és teper annyira, hogy meg tud bocsájtani, vagy meg tudj benne újra bízni akkor megér egy próbát a dolog. Az ágyat kidobnám és vennék egy újat. A 3.fél meg menjen a csudába. Örüljön, hogy ennyivel megúszta, szerintem. Én is nő vagyok, elég nyugodt és türelmes, sosem bántottam senkit, de ha meglátnék egy másik nőt a férjemen, valószínű én is lekevertem volna egy pár pofont.

2013. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim válasza:
91%

Elég intelligens férfinek tűnsz, egyébként én megértem a felháborodásodat, de a napokban láttam két pszichológussal készült riportot is, mindketten azt mondták, hogy egy megcsalás után el lehet gondolkodni ki mit rontott el, és ha a mindketten folytatni szeretnék, akkor párterápiával meg lehet oldani a helyzetet, sőt többnyire a kibeszélt problémák miatt sokkal jobb kapcsolatuk lesz a pároknak.

Nagyon sajnálom a történteket, borzasztó lehet most neked. Egyébként ha kapsz is valamit a verekedésért, az biztosan enyhítő körülmény, hogy hirtelen felindulásból tetted, nem előre megfontolt szándékkal. De csodálkoznék, ha téged bepanaszolna az a görény. 31/N

2013. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim válasza:
91%
Ez nem önvédelem, mivel nem ő nem támadott meg téged, valamint a feleséged engedte be, és mivel közös a ház, így ő mint tulajdonos beengedhette. Az önbíráskodás igaz, de nem hiszem, hogy a manusz feljelentene, mert ahogy valaki írta, valószínűleg ő is férj valahol egy másik házasságban. Na, nem hiszem, hogy neki érdeke lenne a feljelentgetés. Ha mégsem, akkor sem kell börtöntől félned, mivel 2-3 pofontól még nem rokkant meg senki, egyébként meg a körülményeket elemezve, vannak azért enyhítő körülmények. Egyébként, ha valaki tud róla, hogy kit ítéltek már el letöltendőre hirtelen felindultságból 3 pofonért Magyarországon, az szóljon. Persze amennyiben nem halt bele az áldozat, vagy nem szenvedett maradandó sérülést.
2013. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

és nem kikarmolnám a harmadik fél szemét, hanem összecsomagolnám a férjem cuccát! Ez intelligencia kérdése.



Kíváncsi lennék abba a helyzetbe is ennyire laza és nyugodt lennél.Igen 2 emberen múllik.És?Akkor az a megoldás hogy félre b@sszunk??Ugye viccnek szántad?Akkor miért van a szánk?Ja idegen f@szát szopni beszéd helyett igaz?Erre gondoltál?

Ne haragudj de nem ismersz engem!Én az az ember vagyok akihez bármikor oda lehet jönni és megbeszélni a dolgokat,ez mindig is így volt köztünk.

2013. márc. 13. 19:20
 25/46 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem jogosan cselekedtél. Én nő vagyok, de ha hasonló szituban találom a párom meg egy másik csajt, tuti, hogy a csajt a hajánál fogva rakom ki a lakásomból, úgy meztelenül és búcsúzóul még jól meg is rugdosnám. A páromat is felképelném.


A feleséged reakciójára:

-Szeret? Akkor nem csal meg. Ha megcsal, akkor nem szeret.

-Nincs hova mennie? Dehogyisnem... A pasihoz mehet, akin lovagolt.


Én mint a huzat dobálnám ki a cuccait az udvarra aztán mehet amerre lát. Egy dolgot nem tudok megbocsátani.. ha megaláznak. És a megcsalás a megalázás magas iskolája.


Ha nem akar elhúzni a lakásból (értsd, miután kidobáltad a cuccait még visszajön, fenyeget a rendőrséggel, stb) én mennék el valahova, csak hogy addig se kelljen látnom. Aztán persze beadnám a válást, holnap reggel. Az első dolgom lenne.

2013. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
93%
Ja és nem kérdezgetném, hogy miért? ... Megtette, onnan már kit érdekel.. akkor már mindegy. Szólni kellett volna, ha valami nem tetszik neki, nem félrekefélni. EZ az IGAZI intelligencia kérdése.
2013. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim válasza:
54%

Ezt nekem írtad? Akkor bocsi ha felidegesítettelek... Nem állt szándékomban. Én így látom, de megértem ha más mást gondol erről.

22-es voltam

2013. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Nem neked írtam.A ma 19:09 hozzászólónak címeztem az előző üzenetemet.
2013. márc. 13. 19:30
 29/46 anonim ***** válasza:
26%
Na látod,ha haza telefonáltál volna előtte,hogy mész,nem ért volna ilyen meglepetés.:)azért ha te csaltad volna az asszonyt magad nem bokszoltad volna le mi?
2013. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

ma 19:50



Nézd én elhiszem hogy vicces kedvedbe vagy és hogy manapság menő félre dugni és minden 2. ember azt csinálja,de én soha nem csaltam meg és hogy még tovább menjek,nem hogy őt de egy nőt sem,pedig jó pár nő volt elötte az életembe de soha senkit nem csaltam meg.Tudom ez a mai világban már nem menő,sőt talán ciki és kuriózumnak számítt de én nem tettem meg soha és nem is tenném.

2013. márc. 13. 19:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!