Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Görkorcsolyát szeretnék venni...

Görkorcsolyát szeretnék venni és nem tudom melyik lenne jobb ezt a kettőt néztem sorrendben 1. Fila női fittnesz görkorcsolya master lila fekete 29.990Ft 2. Oxelo női fittnesz görkorcsolya fit500 mentazöld 20.990Ft Szerintetek melyik érné meg jobban?

Figyelt kérdés
2019. júl. 29. 17:46
 1/1 anonim válasza:

A Fila jobban megéri. Ők az alapmodellekbe is fémvázat tesznek, nem műanyagot, mint az Oxelo. Ráadásul az Oxelo kerekben gyárilag rosszabb minőségű csapágy van, és olyat is láttam, hogy a kerékben a csapágyfészekben ferdén állt a kerék, emiatt nem tudott rendesen forogni.

A Filák fejleszthetők, mert úgy vannak kialakítva, hogy a gyári kerék helyett jóval nagyobbat is tudsz bele tenni, tehát pl. egy 80mm-es helyett 92-94mm-eset. Oxelonál csak pár mm mozgástered van.

Ezek általánosságban igazak.

Ha belinkeled a két görkorit, akkor azt is meg tudom mondani, hogy kezdőként miért jó vagy nem jó választás az egyik vagy a típus.

2019. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!