Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Thai-kickb...

Mi a véleményetek a Thai-kickbox-ról?

Figyelt kérdés

El akarok kezdeni küzdősportolni valamit, ahol vannak rúgások és ütések egyaránt.

Van néhány év judo tapasztalatom, viszont most más irányt vennék kicsit.


A Twinsgym-et néztem most ki, ahol ilyen névvel hirdetik az edzéseket. Szerintem kombinálják a 2stilust valamilyen szinten, nem derült ki világosan.

Órarend szerint vannak okolvivokkal is egybekötött edzések, szóval elég széles skálán mozog a tanítás.


Szerintetek van értelme az ilyen öszvér stilusoknak?


Igaz, hogy elég drága, de BP-n mindenhol ennyibe kerül a bunyó oktatás, és itt heti 5x is mehetek ha ráérek.


Esetleg egy színvonalasabb kickbox klub-ot tudnátok ajánlani? Vagy valamit ami segít megtanítani hogyan álljak ki magamért az éjszakai buszon??



2019. aug. 9. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
A Perfect Fight Clubot javaslom, magas szintű a Muay Thai oktatás. Ár-érték arányban a legjobb. A Thai boxban minden van, ami a kickboxban előfordul, viszont a kickboxban nincs minden, amit a thai box tud. Kvázi ötvözni szerintem nincs értelme, viszont egyiket maxon csinálni mindenképp. Talán tudtam segíteni... Üdv és sok sikert neked!
2019. aug. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Egyik se jó. Csak a box + birkózás kombó a jó.
2020. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!