Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Úgy szeretnék sportolni, de így hogyan? Ld. Alul

Annakidején bokszedzésekre jártam. Elég kimerítő volt, de szerettem és bírtam. Egy dolog azonban az egészet megkeserítette: a nehézláb érzés. Futáskor egy két kilométer után egyszerűen mintha égnének az izületeim és pokolian fáj a lábam valamint nagyon nehéz megemelni. De hiányzik az edzés. Mit tehetek? Járt e így vki? Fiatal vagyok.

aug. 13. 15:40  Privát üzenet  

A válasz
orvos?

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 14. 15:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúk szerettek mezítláb sportolni? Melyik sportra jársz?
Mit lehet sportolni vakon?
Egy 66 kilós pajzsmirigy alul működéses 13éves gyerek vagyok és a kérédsem hogy a gördeszka mennyire terhelné meg a térdem és elkezdhetek -e sportolni vele?
3 hónapos a kisfiam és még szopizik. Diétázni+sportolni szeretnék. Mit ajánlotok: -Milyen étrendet? -Milyen mozgást? Sajnos pajzsmirigy alul működésem van és arra szedek...
Lehet így (részletek alul) minden nap sportolni hogy erős legyek?
Mi a véleményetek arról hogy ha valaki (én) 16 évesen kezd el sportolni egészen konkrétan freestyleozni? Lehet még belőlem profi kitartó munkával? Vagy már késő?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!