Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ha izmot, formasod...

Szerintetek ha izmot, formasodni szeretnék az alábbiak erre jó megoldást jelentenek?

Figyelt kérdés
Igazából nem vagyok veszes,166 cm,54 kg.Karcsú derekam van,olyan közepes meretű combjaim.Viszonylag jó erőben vagyok,de már egy éve abba hagytam egy bizonyos sportot.Szóval az lenne a tervem,hogy:Heti 2x biciklizem 15 km/alkalom,és heti 2x futok 3-4 km/alkalom,persze az idő haladtával növelném,és 1x itthoni súlyzós torna.Mellette rozsos kenyér,sok zöldség,gyümölcs,fehérjedús ételek,de nem akarom hanyagolni a kedvenceimet,amik lehet havonta becsúsznak,mert nem szeretnék fogyózni.

2019. aug. 16. 20:16
 1/4 A kérdező kommentje:

Kimaradt,hogy 16/L

Pontosítok,tehat nem a fogyózás a cél,hanem az alak,és izom szerzés,nem zavar ha van rajtam egy kis + zsír,mert most is van,és egyáltalán nem mondom azt,hogy rossz.

2019. aug. 16. 20:19
 2/4 Bzs03 ***** válasza:
100%

Izomszerzes, feszesiteshez sulyzos edzes kell. Vegezhetsz otthon,konditeremben, vagy eppen a street workout palyan sajat testsullyal is megfelelo erre. Erre lenne szukseged heti 3-4alkalommal es emelle johet 1-2alkalom bicikli/futas.

Fontos hogy nincs toemgnovelo edzes csak etrend. Etrended pedig sok feherje, alacsony zsir, edzesnaookon tobb ch, pihenonapokon kozeoes mennyiseg.

2019. aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Minimum heti két sulyzosedzes kéne,de az idealis az három alkalom. A futast csökkentsd mellette heti kettore. Az a baj,hogy a tul sok kardiotol kevesbe fogsz izmosodni. Mindenkepp tarts 1-1 pihenonapot sulyzos edzes utan. Teljes testes edzest vegezz! Remelem az otthoni sulyzos torna nem 2 kilos bokasulyokat jelent,mert az kb semmire sem jo. Kell egy guggolo.keret + ketkezes rud +egykezesek es sok tárcsa. Ha esetleg van penzed rá akkor egy pad is jo lenne. Evezes,huzodzkodas,guggolas variaciok, felhuzas variaciok, vallbol nyomas, eloremeles, oldalemeles, egyekezes fűrészeles + kar
2019. aug. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget:)
2019. aug. 17. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!