Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy fussunk kóbor kutyák közt?

Hogy fussunk kóbor kutyák közt?

Figyelt kérdés
Tehát vidéken, ahol lakok, elindulok futni, és hirtelen meglátok 2-3 kóbor kutyát. Ha tovább futok, nekem jönnek. Mit lehetne tenni? Mit vigyek magammal, hogy ne támadjanak, hogy viselkedjek? Botot? Csontot? Sokkolót?
2010. júl. 13. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
A megoldás ultrahangos kutyariasztó!:)
2010. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Igen,az nagyon jó,de hamisítják vigyázz.Az eredetitől úgy lekushadnak,mintha kaptak volna egy tockost:).
2010. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ezek jó ötletek de vigyázz ha nincs nálad 1kutya még oké de kettő?én fára másznék vagy leállnék a futással amig követ.Ha esetleg van olyan erős kutya érdemes avval futni, én is kutyámmal futok.A helyedben körülnéznék hátha van nyugisabb hely. Érdemes kéznél tartani sintér telefonszámát is nekem már volt rá szükségem. Vagy mielőbb riasztót beszerezni.Jah és vigyázz ha esetleg ugy futsz hogy közben esetleg zenét hallgatsz nehogy meglepetés érjen!
2010. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 clint ***** válasza:
46%
én nem értem ezt hallod... sztem több esély van arra, hogy ember támad rád!
2010. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a kis vijjogó riazstó kulcstartós kütyü is jó lenne a kutyák ellen? Iszonyatos hangja van, csak nem tudom, menekülne, vagy támadna rá?
2010. júl. 14. 14:26
 6/7 anonim válasza:
én a sörétes puskát ajánlom :)
2010. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj inkább az ultrahangos riasztónál, csak pár ezer forint és tényleg menekülnek tőle a kutyák!:)
2010. júl. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!