Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekvenyomásban hogyan tudnék...

Fekvenyomásban hogyan tudnék fejlődni?

Figyelt kérdés

Ez nagyon gyengén megy, de nem tudom miért.

idestova másfél éve kondizok, igaz fekvenyomást nem csináltam fél évig vállsérülés miatt, de azóta valahogy nagyon kiestem belőle, alig megy...

más izomcsoportotkal egész jól haladok, ill súlyokkal is szépen araszolgatok fel...

de fekvenyomásba..::S csinálok 45 fokos, negatívot is, de egyszerűen tök gynege vagyok.

Na most ha én biktatom ,hazt, hogy minden edzés úgy indítok hogy fekvenyomsá piramisban? fejlődni fogok, vagy hülyeség...?

tudom hogy nem szabadn 4 napnál hamarabb ismét erőltetni egy izmot, (izomcsoportot) de akkor hogyan fejlődjek benne?


2011. ápr. 8. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Először is a negatívnyomást szerintem hagyd a fenébe! A simára és a ferdepadosra (ami 30-35°-os legyen) koncentrálj!

Ne kezd minden edzésedet fekvenyomással, hülyeség!

Milyen az edzésterved?

2011. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

4 napos osztott edzéstervem van....

jo akkor az megy a süllyesztőbe, tehát akkor csak vízszintesen, és szögben nyomjak?

tárogatok is mellnapon, meg áthúzást is csinálok.

2011. ápr. 8. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


4 gyakorlattal nagyon jól meg lehet edzeni a mellet.

Fekvenyomás, fekvenyomás ferde padon, kábelkeresztezés, tolódzkodás. Mehet a tárogatás is kábelk. helyett vagy előfárasztásként is.

2011. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ja és használd ki az egykezeseket is a fekvenyomásoknál!

2011. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tehát, ha erősíteni akarsz fekvenyomásban: edzhetsz többször is egy héten mellre: egyenes padon menj fel piramisban, a végén olyan súllyal amiben csak 1-et birsz. az terheli legjobban az izületeket és az kényszerít legjobban az erősödésre. ezenkívül csináld a szűk fogású nyomásokat(máshol fogja a mellet és a tricepszet) és csinálj kis nyomásokat ( leengeded a súlyt, de nem nyomod ki teljesen,hanem csak 10 centire pl visszaengeded és ujra 10 centire)ezenkivül nyomd a tolódzkodást amennyire csak megy és a 45 fokot se hanyagold. ilyen edzéssel garantáltan erősödsz, bárki bármit mond
2011. ápr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!