Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » IX. Kerület - sport lehetőség....

IX. Kerület - sport lehetőség. Hol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most kezdem az egyetemet, nem rég költöztem a 9. kerületbe, a Lurdy környékére.

Tudnátok nekem a közelben olyan helyet ajánlani ahol van esetleg futópálya, vagy bármilyen sportra alkalmas helyet? Csoportos órákon is szívesen részt vennék, de még arra sem találtam lehetőséget. Várom a válaszokat, tapasztalatokat. Köszi! 😊☺️



2019. aug. 30. 09:43
 1/3 anonim válasza:
A Ferenc téren van futópálya, a park körül 35 méter kb rekortán. Ha csoportos edzésként küzdősport is számításba jöhet, akkor tudom ajánlani a Rokko gym-et, most ideiglenesen a Ferenc körúton tartanak edzést a mester utcai 4-6 megállóval szemben. Azt hiszem az első edzés ingyenes, egyébként 17:30tól van kedden csütörtökön a kezdő csoport. TRX és egyéb csoportos edzésekre is van lehetőség a 9kerben, bár én nem jártam soha de tudok róla, hogy vannak csak utána kell nézni. Ha esetleg a muay thai edzések érdekelnének abban tudok segíteni. Jó keresgélést!
2019. szept. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orczy kert
2019. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja az már nem jó, bocsi az az út túloldala, az már nyócker.
2019. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!