Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 5 km ert eddig 32 és fél perc...

5 km ert eddig 32 és fél perc alatt sikerül lefutnom, ma sikerült 30 perc alatt, az jó időnek számít, vagy ennél kevesebb alatt illene?

Figyelt kérdés

2019. szept. 4. 10:03
 1/9 A kérdező kommentje:
25,nő
2019. szept. 4. 10:04
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mióta futsz. Fiatal vagy, van még hova és tudsz is fejlődni. Nem annyira rossz amúgy. Nézd meg neten az iramtáblázatot, az jó támpontot ad, valamint csinálj negyedévente egy cooper tesztet, és abból látod hogy mennyit fejlődsz.
2019. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
6 perc az kezdő tempó
2019. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 MadSeal ***** válasza:
42%
Ez attól függ, milyen szemszögből nézzük. Átlagos emberekhez képest kiváló, az emberek nagy része le se tudja futni ezt a távot. Futó szemszögből ez egy kezdő teljesítmény. Nőknél a 20-25 perc egy átlagos futó teljesítménye, olyankor már èrdemes lehet a versenyzésbe belevágni. A nevesebb 5k versenyeket 15-20 perc között nyerik női kategóriában.
2019. szept. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem szeretnék versenyezni! :)

Csak azért kerdeztem, mert szeretnék fejlődni, magamhoz képest, és tudni szerettem volna!

Egy éve hagytam abba a futást, akkor is harminc perc volt a max magamból amiből letudtam futni az ötöst , a tíz kilométer meg 55 -60 perc alatt volt meg!

2019. szept. 4. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha 30 perc az 5k és 55-60 perc a 10 akkor ott valami nem oké.
2019. szept. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43 f vagyok, és 5km-en 19 percem van, viszont fejlődni akarok. Te is van hova fejlődj
2019. szept. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, 4 alatt futni az ötöt 43 évesen, az azért erősen dobogós hely a korcsoportodban, meg szinte máshol is. Gratula hozzá.

Azért nem mindenki akar és képes erre. Ettől még egyéniben nem rossz az sem ha valaki magához képest 6-al lefutja.

2019. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43 f vagyok, korcsoport első lettem. Arra akartam fektetni a hangsúlyt, hogy bátorság, van hely fejlődni.
2019. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!