Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a túlsúlyos...

Miért van az, hogy a túlsúlyos emberek hamarabb kezdenek el futni sok esetben, mint megfelelő étrendet kialakítani?

Figyelt kérdés

Női futóknál is azt látom, hogy 1 év után is elég nagy fenekük van sokszor (gyanítom, sokan közülük azért jó alakot is akarnak), lerí róluk, hogy nem megfelelőn táplálkoznak ( genetika meg a többi ócska kifogást hagyjuk).

Akárhányszor egy túlsúlyos nő elkezd a súlya miatt panaszkodik, valahogy mindig csak a mozgásról beszél.


Nem tudom eldönteni, hogy egyszerűen nem hisznek benne, hogy a megfelelő étrend csodákat művel, vagy úgy gondolják, mozogni még mindig egyszerűbb, mint lemondani a falásról?



2019. szept. 16. 10:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagember fejében az van hogy fogyni mozgással lehet leginkább.
2019. szept. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom mikor jön el az az idő, amikor a vékony emberek lesz@rják, hogy a kövér emberek mit csinálnak. Engem nem érdekelnek se a kövér, se a sovány emberek, mindenki foglalkozzon a maga dolgával.
2019. szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

# 2/2


Én azt az időt várom, amikor a hozzád hasonlók nem válaszolnak csapnivaló helyesírással olyan kérdésre, amihez érdemben nem tudnak hozzászólni.

2019. szept. 16. 10:30
 4/20 A kérdező kommentje:

# 1/3


Lehet, hogy igaz. És mekkorát tévednek!

2019. szept. 16. 10:30
 5/20 anonim válasza:
96%

#3:

Semmi helyesírási hiba nincs a válaszban, ezzel most nagyon mellélőttél. Szerintem keresd elő a szemüveged.

2019. szept. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
2-es vagyok. Mutass rá kérlek, hogy mit nem írtam helyesen! Vagy igazam van és nem tudtál már mibe belekötni? :)
2019. szept. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Megint a bombanős.
2019. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A "nem tudom" után vessző például, Nézd, szerintem ne égesd itt tovább magad, sajátítsd el az alapkészségeket, nyugodj le szépen, aztán keress olyan kérdéseket, amikhez hozzá tudsz szólni.
2019. szept. 16. 10:47
 9/20 A kérdező kommentje:
Jó, mostantól csak érdemi válaszokra reagálok, unalmas már tanulatlan kötözködőket tanítani, nevelni.
2019. szept. 16. 10:49
 10/20 anonim ***** válasza:
Részben igazad van, a testi jóérzéshez jelentősen hozzájárul a gyomor teltsége, az ízek érzése. Ugyanakkor az is igaz, hogy a mozgás nagyon fontos, mert ezzel lehet felgyorsítani a vérkeringést a testben. A zsírszövet bontása csak akkor következik be, ha a vér kellő sebességgel képes elszállítani az oxigént a zsírszövethez, márpedig a zsírszövetekben kevés a vérér, vagyis a folyamatot csak a keringés felgyorsításával lehet hatékonyabbá tenni. Ehhez járul hozzá az izomzat a vérerek falának "masszírozásával".
2019. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!