Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan logjak tesi orarol?

Hogyan logjak tesi orarol?

Figyelt kérdés
Ezt ugy ertem hogy ott vagyok,csak nem tesizek.Nem szeretnek,mivel ma is nagyon nagyon nagyon nagyon de nagyon sokat futottunk (3km-t kb) es mar majdnem elajultam,igy se futottam le az egeszet.Mit csinaljak hogy ne kelljen tesiznem?Az hogy kificamodott a bokam az nem jo,mivel 2km-re lakok a hev megallotol ami a suliba visz es bringaval megyek szoval rajonnenek hamar.Anya meg nem akar nekem felmentest irni.

2019. szept. 16. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sportegyesületi igazolás. Menj el pl táncolni, heti 1x egy órát, akkor már kaphatsz, ha jófej a tanár.
2019. szept. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az igazolasokat szeptember 15-ig kellett leadni.Mar nem fogadnak el
2019. szept. 16. 16:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fuss annyi, amennyit bírsz akkor. Ha tényleg ájulás közeli állapotba kerültél az már túlzás, ha ilyet érzel akkor szólj a tanárnak hogy nem bírod. Legfeljebb csináltasson veled valami olyan mozgásformát amitől nem leszel ilyen rosszul. De az sem megoldás hogyha nem megy valami akkor feladod az egészet, azért van tesiórád mert fontos a mozgás.
2019. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Úristen 3km futás, annyira de annyira sok. :(

Én már a gondolatától is elájulok.

2019. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 igen,nagyon sok 28 fokban,fekete nadragban es persze ugy hogy egesz nap enni meg inni se volt idom:) megneznem hogy te hogyan futod le
2019. szept. 16. 17:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Ki van zárva, hogy 3 kilométert futtat a tanár egy 45 perces testnevelés órán. Bemelegítés, nyújtás, stb.... Végére se érne senki.
2019. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
régen úgy volt,hogy testnevelésből nem lehetett megbukni. Úgy mint szorgalom és magatartásból sem. Legrosszabb jegy a kettes belőle. A tesi bele számít az átlagba de továbbtanulásnál vajmi kevés haszna lesz. Úgyhogy menj be és szabotáld el a francba. Úgyse tudnak veled mit csinálni. Én is így tettem régen. Behívatott az igazgató,behívatták szüleimet is. Aztán megunták. Kellően vastag bőr kell az arcra és azért előnyös,hogy ha más tárgyakból nem utálnak. Azért kérdezz utána,hogy ez a pár kitétel él e még (szerintem amilyen kis nyomik a mai fiatalok tuti,hogy nem változtatták meg -én is kis nyomi voltam,azért lógtam úgyhogy kéretik nem magadra venni - Egy ide nem passzoló trükk még bónuszba. 3-4 óra után már a kutya se ellenőrzi,hogy ki van ott vagy ki nem és 4. óra után nem is igazán jellemző hogy feleltetnének. Olyankor le lehet koccolni,úgyse veszik észre. Tanév utolsó hete ha már mindenből le vagy zárva ugyan ez. A kutya se fog vele foglalkozni. El kell lógni.
2019. szept. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem kevés a 3 km de az túlzás hogy ne férne bele az órába. Cooper teszten az átlagos gimnazisták futnak kb 2,5 km-t és az 12 perc.
2019. szept. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Megnézheted, hogy futom le. Gyere ki a margitszigeti atletikai centrumba amikor edzek. 12 percen belül futom. És igen, nyáron is futottam 35 fokban. Mondjuk nekem van annyi eszem, hogy nyáron nem hordok feketét...
2019. szept. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 bocsika hogy nekunk KOTELEZO fekete gatya..amugy tesi tagozatos osztaly vagyunk,nem en akartam,csak ide vettek fel.Szoval igen,en nem birom ezt a tesit es kiiratkozni nem tudok.Tanar meg le se szarja
2019. szept. 16. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!