Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan logjak tesi orarol?

Hogyan logjak tesi orarol?

Figyelt kérdés
Ezt ugy ertem hogy ott vagyok,csak nem tesizek.Nem szeretnek,mivel ma is nagyon nagyon nagyon nagyon de nagyon sokat futottunk (3km-t kb) es mar majdnem elajultam,igy se futottam le az egeszet.Mit csinaljak hogy ne kelljen tesiznem?Az hogy kificamodott a bokam az nem jo,mivel 2km-re lakok a hev megallotol ami a suliba visz es bringaval megyek szoval rajonnenek hamar.Anya meg nem akar nekem felmentest irni.

2019. szept. 16. 15:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Túlreagálod. 3km max akkor nagyon sok ha sosem futottál életedben.

Amúgy meg én is fekete gatyában futok 40 fokban is,meg -10 fokban is,mégis élek. Ja és szerintem senki nem fogott fegyvert a fejedhez hogy nem ehetsz,ihatsz egész nap.

2019. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lol tesi osztály de lógni akar az óráról. Gyönyörű.


Azért valljuk be, egyáltalán nem alaptalanok azok a sztereotípiák a kérdező generációjáról...

2019. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Tesi bá gimiben velem 10 kilómétert futtatott kevesebb mint 45 perc alatt, és bemelegítéssel. Rendszeresen sportolok, és nem kottyant meg. Fakultációs rendészetis vagyok, sajnálom ha tesis szakra jársz tesó mert akkor nem vagy oda való.
2019. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!