Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Köldök izzadás sportoláskor?

Hosszúhajú kérdése:

Köldök izzadás sportoláskor?

Figyelt kérdés
hogyan tudom elkerülni hogy sportolás után ne legyen kellemetlen illata? ha megizzadok, nyilván itt is izzadok. hogy tudom elkerülni hogy érezhető legyen?

2019. szept. 23. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
pl. zuhanyzással
2019. szept. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az izzadást nem tud megelőzni zuhanyzással, nyilván te is izzadtál már életedben zuhanyzás után. én nem orvosolni szeretném, hanem elkerülni a kellemetlenséget.
2019. szept. 24. 01:00
 3/9 A kérdező kommentje:
kellemetlen testszag kialakulása ellen nyilván lehet izzadásgátlót használni, hogy megelőzzük, lábra is kapható lábhintőpor, ....de köldöknél mit lehetne használni?
2019. szept. 24. 01:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne sportolj!
2019. szept. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előtte szedd ki a köldökszöszt. Ami még segíthet, hogy kend be kézfertőtlenítő géllel a köldöködet. Ez elpusztítja a baktériumokat, amik a testszagot okozzák, és elméletileg csak sós vizet fogsz izzadni.
2019. szept. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tartsd tisztán, ennyi.
2019. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5! már nem is reméltem hogy egy intelligens hasznos választ kapok. a többit válaszra sem méltatom, de neked köszönöm a jó tippeket és az értelmes hozzászólást! :)
2019. szept. 24. 22:02
 8/9 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy? :)
2019. szept. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nő :O - nem tinikorú

mert?

2019. szept. 25. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!