Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tornacipő ideiglenesen jó...

Tornacipő ideiglenesen jó lovagláshoz?

Figyelt kérdés

2019. szept. 25. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ki akarod próbálni a lovaglást, 1-2 alkalommal, nyugodtan.

JOBB az olyan cipő, aminek van sarka, legalább valamennyi, tehát a talpa nem teljesen sima.

De ha az elején kengyel nélkül lovagolsz, elmegy simán a tornacipő.

Ha tudsz, legalább kölcsönbe kérj egy lábszárvédőt (chaps), az sokat dob a dolgon.

Persze fognak azzal jönni, hogy vegyél egy lovaglócipőt (pár ezer ft) plusz egy chapsat, és középtávra tényleg ez a jó megoldás.

De ha pl. tényleg csak ki akarod a lovaglást próbálni, ahhoz felesleges.

Megjegyzem, én 40 éve tanultam lovagolni. Akkor azt se tudtuk, mi az a chaps, vagy volt egy lovaglócsizmád (apám több havi fizetése volt az ára, tehát szóba sem jöhetett), vagy mentél, amiben tudtál... Én pl. katonai bakancsban lovagoltam évekig. Barátnőm csehszlovák tornacipőben. Olyan is volt, aki gumicsizmában...

2019. szept. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!