Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Káros a fehérje por illetve a...

Káros a fehérje por illetve a bcaa?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam vérvételen és elég rossz eredmények jöttek ki! Ki kértem a doki tanácsát,hogy szedhetek e fehérjét illetve bcaa és ő erre rá vágta hogy felejtsem el! Szerintetek?
2019. okt. 9. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
minőségtől is függ, exemnek például orvos mondta hogy fehérjét kell szednie, de alapvetően, ha egyszerre 100 grammot viszel be szar 20grammot ne nagyon lépd túl, persze megeszel 1 csomag mogyorót néha még nem halsz meg, ha edzel kb úgy számolj hogy 20g/óra nagyon max és 100g/napnál több fehérje nem szükséges.
2019. okt. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a mogyoró? 🤔 illetve 100 g fehérje nagyon kevés egy 90 kg embernek.
2019. okt. 9. 11:24
 3/14 anonim ***** válasza:
Sok fehérje vesét kikészíti
2019. okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mit vársz? kevés fehérje=leépül a szervezeted.

Sok fehérje=szétbassza a szervezeted..

2019. okt. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A legfrissebb táplálkozási ajánlás szerint 19 év felett napi 0,8g/testtömeg kg fehérje bevitele javasolt. Sportolóknál ez a mennyiség magasabb, átlagosan 1,2-1,5g/testtömeg kg/nap közötti, versenysportolóknál pedig még inkább: akár 2 g/testtömeg kg is lehet.
2019. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2. úgy hogy természetes forrásba egy csomag mogyoró fehérjetartalma meghaladja a 20g-ot ami egyszerre a max javasolt.
2019. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én whey proteint használok, legutóbbi vérvételnél semmi baj nem volt. Mondjuk nem úgy szedem, ahogy rá van írva (napi 2 adag), hanem csak edzések után.
2019. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Még mindig ott vagyunk ,hogy fehérjétől bajod lesz ? A kórházak tele vannak fehérjétől tönkrement sportolókkal.
2019. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Beszéltem több orvossal is, és mindegyiknek ugyan az a véleménye hogy tönkreteszi az ember szervezetét. Azt tanácsolta, hogy hússal vigyem be a fehérjét.
2019. okt. 9. 19:18
 10/14 anonim ***** válasza:
9. oké szar a fehérje mert biztos van ami minden szarból lett előállítva. De akkor bio húst szerezz, mert konkrétan videó van, hogy hogy nyomják tele minden kemikáliával az állatokat.
2019. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!