Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A romák miért ilyen jók...

A romák miért ilyen jók szkanderban?

Figyelt kérdés
Többel is nyomtam, nem sok eredménnyel és sikerélménnyel. Ngyon erősek, szívósak és kitartóak voltak, sokszor vert helyzetből nyomtak le. Más is mondta már, hogy jók benne.

2019. okt. 13. 12:03
1 2
 11/16 anonim válasza:
36%

Pedig ez egy hatslmas hülyeség.


A romák 95%-a soha semmit nem sportolt életében.


Lehet, hogy iskolás korukban erősebbek egy vézna magyar gyereknél, de felnőtt korukban egy deka izom nincs rajtuk. Néhányuk szét van tömegnövelőzve, de az nem ad izomerőt.

2019. okt. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Boxban is jók, nem hiába , biológiailag előbb érnek, ugye hátulütője ennek az az, hogy előbb is öregednek : nézz meg egy tipikus roma 40-es férfit / nőt
2019. okt. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolás korban, középiskola elején ott van az a szempont, hogy a cigányok gyakran rettenetesen szegény családból jönnek és idejük nagy részét fizikai tevékenységekkel töltik, szemben sok magyar gyerekkel.
2020. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Szerintem is úgy van, ahogy az előttem levők írták. Nincs ebben semmi misztikum. Többet mozognak gyerekkorban, a fizikai harcok is gyakoribbak köztük, így a szkander is. De ez csak azokkal szemben előny, akik velük ellentétben keveset mozognak, nem sportolnak. Az én gyerekkoromban még nem voltak ennyire elterjedtek a számítógépek, videójátékok, mobilt meg csak hirdetésekben láttunk, de már akkor is volt különbség a falusi vagy külvárosi, illetve a belvárosban, panelben felnőtt gyerekek között, származástól függetlenül. Szkanderban a hasonló korúak között nagyon ritka volt, ha nem az előbbiek nyertek, sokszor úgy is, ha egyébként tesiórán gyengébb eredményeket ért el.
2020. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én minden romát lenyomtam eddig.

Vagy ha nem hiszed keress rá arra, hogy arm wrestling Levan.

Na őt nyomja le bármilyen roma.

2023. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ez "csak" az átlagra vonatkozik, de főként a nagyobb gyakorlat miatt és azért, mert náluk többet számít a testi erő, főleg gyerekkorban.
ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!