Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok javasolni biztonságos...

Tudtok javasolni biztonságos és jó futó útvonalat Csepelen vagy annak környékén?

Figyelt kérdés
Nem rég költöztem Csepelre és nem ismerem ebből a szempontból a környéket még. Eddig a Margitszigeten futottam, de az már messze van. Sajnos az eddigi tapasztalataim alapján nem érzem magam mindig biztonságban, amikor egyedül megyek estefele haza... biztonságos futni egyedül errefele (akár este is)?

2019. okt. 22. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan, mi vitt rá, hogy odaköltözz?

Nem, egyáltalán nem biztonságos.

2019. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik részén laksz Csepelnek? Én ott nőttem fel, Királyerdőben. Ott futni is tök jól lehet :-) De ha ránézel a térképre, látni fogod, hogy hol vannak még zöldterületek. A Duna-partra, a strand környékére sokan járnak, aztán ott a Tamariska-domb is, a lakótelepi részeken is akad zöld a házak között.
2019. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Attól függ, Csepelnek melyik részén laksz. De a Kis-Duna parton a sétány, meg a park a Daru-domb körül teljesen biztonságos, este ki van világítva, sokan járnak oda futni, kutyát sétáltatni vagy csak sétálni. Az Akácfa utcai kiserdőben van egy erdei tornapája is, ahol lehet futni, de ott sajnos nincs közvilágítás.
2019. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég veszélyes hely. Nem futnék ott egyedül.
2020. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!