Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippmixben mitől függ egy...

Tippmixben mitől függ egy kimenetel oddsának csökkenése/növekedése?

Figyelt kérdés
Pl amikor egy döntetlent levisznek 3.50-ről 3.40-re, azt ki dönti el és mi alapján?

2019. nov. 7. 17:01
 1/4 belapus ***** válasza:

Van egy csoport, az úgynevezett oddsmesterek, akik meghatározzák a különböző eseményekre a téteket.Az SzRT-nél ez kezdetben 5 embert jelentett, később 9, majd 12 volt a létszámuk.Azt nem tudom, manapság mennyien vannak.

Figyelik a híreket ( sérülések, gyógyulások, kiket jelölnek kezdőbe, kispadra stb. ), a többi fogadóoldal változásait és ezek alapján döntenek arról, emelik vagy csökkentik az oddsokat.

2019. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez de érdekes, erről sosem hallani. Te honnan tudod?
2019. nov. 9. 00:41
 3/4 belapus ***** válasza:
Jó néhány évvel ezelőtt hallottam róla, és most a kérdésed kapcsán rákerestem.
2019. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Tippmixnél dolgozó "oddsmesterek" csak a külföldi irodákat másolják (jellemzően a Bet365-öt, akik pedig nagy piacokon a Pinnaclet). A nyitó oddsot koppintják, majd ha a mérleg el kezd dőlni, korrigálnak az oddson.
2020. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!