Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire befojásolja az izmok...

Mennyire befojásolja az izmok növekedése a magasság növekedését?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, kb. 3 hónapja elkezdtem járni konditerembe. Hallotam valakitől, hogy így a magasságom már nem fog növekedni, csak esetleg nagyon keveset. Ez igaz? Vagy valaki elamagyarázná nekem hogy van ez, aki ért hozzá. Esetleg saját tapasztalatok?
2012. ápr. 3. 19:44
 1/4 dirtboy ***** válasza:

ne aggódj hogy megállsz a növekedésben.

egyébként 17évesen már nem sokat fogsz nőni.

2012. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jól mondja az első, emiatt ne fájjon a fejed, inkább törődj az ízületeid ápolásával, mert azok még javában fejlődnek.
2012. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ÉS ezt hogy érted?
2012. ápr. 5. 22:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Legfontosabb a normális bemelegítés, ami minimum 20 perc. Kritikusan fontos, ha ez nincs meg, nagyobb a sérülésveszély. Aztán egyél sok telítetlen zsírsavat, olivaolaj, lenmagolaj, stb. ezek adnak egy kis kenést az ízületeidnek. Ha fussa, ízületvédőt is szedhetsz, egyesek szerint a kezdetektől kéne szedni, ha valaki kondizik.
2012. ápr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!