Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lelassult a karom növekedése...

Lelassult a karom növekedése vagy ez még jó?

Figyelt kérdés
2009óta foglalkozom testépítéssel 28as karral kezdtem el elég ektomorf típus voltam,első 1-2év amolyan semmilyen gyúrással telet el mondhatni kidobott idő,az utóbbi 2évben veszem komolyabban,karba hálistennek mindig jóvolt a genetikám,nagy erősnek tűnik,mostanra elértem hogy 43-44es karkerület között vergődök,májusban volt 40cmez a legutolsó "feljegyzésem"róla,viszont ez a 43 2hónapja tuti stagnál,mivel tudnám gyorsítani vagy ez már normális?
2012. okt. 23. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudod gyorsítani naturálban. Egy idő után már minden mm-ért meg kell küzdeni.

Olvasnivaló: [link]

2012. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
olvastam már a cikket tudom de szerintem az első 2évet elcsesztem tehát még 2éves intervallumban vagyok bár nembiztos,de néha épphogy eléri a 44et,mondjuk azok edzés másnapján
2012. okt. 23. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi 27 év edzéssel, de nekem ezek szerint sz@r a genetikám. Te még lehetsz jobb.:)
2012. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 VVMMvvmm ***** válasza:

Szerintem "édesapám" lehet a karod egy zsíros 30cm.

"Elég ektomorf..."

2012. okt. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2009 óta gyúrok, habár én csak tiniként voltam 28-as karú, de x évvel később végül összehoztam a 43-as kart, elég zsírosan. Sokkal többre ne számíts anyagozás nélkül. :)
2012. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
SOKKAL többre ne, csak kicsivel:)
2012. okt. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
te neked mi bajod hülyegyerek mi?milyen édesapám???
2012. okt. 24. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!