Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha elkezdek izmot építeni,...

Ha elkezdek izmot építeni, eltűnhet a narancsbőröm? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Eddig úgy gondolom, abba a hibába estem, hogy csak aerob és cardio jellegű testmozgást végeztem, a súlyzós edzéseket teljesen elhagytam mert "vékony" akartam lenni nem pedig "izmos". Enni gyakorlatilag elég jól étkezem, ha e mellé az életmód mellé beiktatnám a súlyzós edzéseket, el lehetne tüntetni a narancsbőrt a combomról? (Úgy, hogy elvileg "hajlamos" is vagyok rá és fogamzásgátlót is szedek ennek tetejében, ami elvileg még rátesz egy lapáttal.)


Köszi a válaszokat előre is!


2019. nov. 9. 13:34
 1/1 sportember11 ***** válasza:

Szia! A narancsbőr összetett probléma. Csomó dolog van rá hatással. Az izomépítés sokszempontból jó, de önmagában nem ez lesz a megoldás. Itt találsz róla egy részletesebb írást, ha érdekel:

[link]

2019. nov. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!