Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha elkezdek izmot építeni, eltűnhet a narancsbőröm? (Bővebben lent)

Eddig úgy gondolom, abba a hibába estem, hogy csak aerob és cardio jellegű testmozgást végeztem, a súlyzós edzéseket teljesen elhagytam mert "vékony" akartam lenni nem pedig "izmos". Enni gyakorlatilag elég jól étkezem, ha e mellé az életmód mellé beiktatnám a súlyzós edzéseket, el lehetne tüntetni a narancsbőrt a combomról? (Úgy, hogy elvileg "hajlamos" is vagyok rá és fogamzásgátlót is szedek ennek tetejében, ami elvileg még rátesz egy lapáttal.)

Köszi a válaszokat előre is!

nov. 9. 13:34  Privát üzenet  

A válasz
sportember11 nevű felhasználó válasza:

Szia! A narancsbőr összetett probléma. Csomó dolog van rá hatással. Az izomépítés sokszempontból jó, de önmagában nem ez lesz a megoldás. Itt találsz róla egy részletesebb írást, ha érdekel:

[link]

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont nov. 11. 11:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Eltűnhet a narancsbőröm, ha nem fogyózom, de elkezdek mozogni?
Ha minden nap fél órát tekerek a szobabiciklimen, valamint 5 km-t sétálok eltűnhet a narancsbőröm, valamint feszesedhet a lábam? L17
Eltűnhet még a narancsbőröm?
Ha csinálok egy hetes tisztítókúrát és napi szinten futok mellette, utána egy hétig naponta infraszaunázok (mondjuk délelőtt és délután is 2-szer) eltűnhet a narancsbőröm? Vagy hogy tüntessem el?
NEM fogyózom! Vékony vagyok, csak sajnos lett narancsbőröm.1 hónap múlva megyek nyaralni. Addigra eltűnhet?
Valaha is eltűnhet még a narancsbőröm?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!