Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaha is eltűnhet még a...

Valaha is eltűnhet még a narancsbőröm?

Figyelt kérdés

13 vagyok de már most olyan narancsbőrös a combom és formátlan meg minden hogy az már fáj.Eddzőterembe is járok és aránylag helyesen táplálkozom.Mi lehet a baj ?

igy már fel cse mernék venni semmi rövidet....pfujjjjj..


2009. ápr. 29. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos ez nem kor kérdése - én 14 éves vagyok, és velem is ez a helyzet - lehet, hogy örökölted vagy valami... én most elkezdtem használni egy narancsbőr elleni krémet, hát eddig még nem látom hatását, de remélem majd lesz.. aztán zuhanyozz hideg-meleg víz váltakozásával, az is segít...
2009. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem a Dr kelen orange krém segitett.bekentem a combom,befoliáztam és szauna 30 percre.
2009. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már 13 éves koromban is. Azt hittem ahogy változok majd, biztosan elfog múlni. De hiába nő az ember, ha nem tesz érte semmit, nem fog elmúlni. Nekem is megmaradt. De el lehet tüntetni, nekem is sikerült. Kitartás kell hozzá, nem egyik napról a másikra fog kisimulni a bőre az embernek, de nem lehetetlen. A narancsbőr oka tulajdonképpen az, hogy a bőr alatt a zsírsejtekben salakanyagok halmozódnak fel, és ezt a nyirokrendszer szállítaná és választaná ki. Ezek mérgek, amiket a helytelen táplálkozással juttatunk a szervezetünkbe. És hogy ezek távozzanak, megfelelő keringéssel kell rendelkeznie az embernek. Ezt pedig mozgással és sok folyadékkal tudjuk lehetővé tenni. Végül is ennyi az egész. És természetesen ha ezt már biztosítottuk, akkor nem szabad megint utánpótlást beküldeni az egészségtelen kajákkal. (cukor, csoki, zsíros ételek, finomított élelmiszerek)Fontos, hogy nem elég aránylag helyesen táplálkozni, hanem teljesen ki kell vonni azokat az élelmiszereket, amik okozzák. A narancsbőr elleni krémek semmit sem használnak, a bőr felszínét feszesebbé teszik, de a a szövetek mélyén nem idéznek elő semmilyen változást, ugyanis a zsírsejteket azok nem égetik el. Azt csak edzéssel érhetjük, és kardioedzés nagyon jó segítség ebben. Fontos, hogy az 1 órás intervallum meglegyen, ezalatt lehet zsírt égetni. 2,5-3,5 liter folyadék naponta, a legjobb a szénsavmentes ásványvíz vagy a sima csapvíz. Vannak gyógynövények, amik elősegítik a szervezetből a mérgek kiürülését. Salaktalanító teák, csalántea például nagyon jó. Minél kevesebb sót kell használni, mivel a só is megköti a vizet a szervezetben. Sok gyümölcs, zöldség, rostokban gazdag táplálkozás. Hogy ha ezekre odafigyelünk meglehet a narancsbőrtől szabadulni.
2009. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :Đ Tavaly pedig majdnem ugyanennyi volt a sulyom és nem volt ennyi narancsbőr...lehet mert akkor kevesebbet voltam suliba a padban vagy mert többet ittam vizet meg ilyenek...XD
2009. ápr. 30. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!