Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rudtanc elkezdese?

Rudtanc elkezdese?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tul jo eroben es hajlekony sem vagyok, viszont szivesen kiprobalnam a rudtancot :)


Hogyan vagjak bele? Talaltam termet a kornyeken es tartanak edzest is... Eddig eljutottam. 😊


2019. nov. 16. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bejelentkezel egy órára a számodra szimpatikus teremnél, edzőnél, és elmész rá:)

Én is ki akarom próbálni amúgy.

2019. nov. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem kell elotte erositeni meg nyujtani, hogy ne ugy mozogjak, mint egy darab fa? :/
2019. nov. 16. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, ott lesznek erősítő feladatok meg nyújtás is az edzettségednek megfelelően.

Meg is mondom, miért nem kell:

Mert így sosem fogsz elmenni az órára, mindig tolódni fog, hogy “még nem tudom elkezdeni az otthoni erősítést” vagy “még nem vagyok elég jó kondiban” stb stb. Csapj bátran a közepébe!

2019. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom <3
2019. nov. 16. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!