Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire kell a...

Szerintetek mennyire kell a kardió?

Figyelt kérdés

Nő vagyok [link] ezaz álomalak amit elszeretnék érni, heti min. 2× átlagosan 3x néha 4x edzek, ahogy az időm engedi. Megpróbálom a kardiót és a súlyzós edzést fele-fele arányba elosztani, csak elég sok negatívat olvasok a kardióról, hogy nem sokat ér csak laposabb leszek tőle. Tudom, hogy izmosítani nem fog ezért kombinálom, de szerintem tónusosabb vagyok tőle.


177 cm/ 63 kg / 26N

Szerintetek?


2019. nov. 17. 04:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Le fog menni tőle a cicid
2019. nov. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Attól függ, milyen alkatod van. Ha a képen küldött lánynál vékonyabb vagy, természetesen nem zsírt kell égetned, viszont ha több felesleg van rajtad, akkor ez az elsődleges cél. A kardió égeti a szírt.

De egyébként nekem a csaj a képen túl sok. A legtöbb srác nem szereti, ha egy lány csupa szálka és kockás a hasa, legalábbis az ismerőseim 100%-a biztos nem.

Az már nem nőies. Egy nő szerintem legyen karcsú és kecses, szép idomokkal, szép izmos lábakkal meg fenékkel, ne pedig szétpattanjon a bőre az izomtól.

Na de nem az elképzeléseidet akarom én megváltoztatni, csak a véleményem mondtam el.

Egyébként a legszebb testet a röplabda vagy a futás csinálja a nőknek. Ez is már közhellyé vált igazság.

2019. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!