Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elliptikus tréner vásárlásán...

Elliptikus tréner vásárlásán rágódom?

Figyelt kérdés

Egyfelől nem tudom mire érdemes odafigyelni a termék kiválasztásánál, másfelől nem tudom lehet e egyáltalán megfelelőt/értelmeset kapni olyan max 160.000 -ig.


Mit gondoltok van e értelme, illetve milyen terméket ajánlgatnátok, mire érdemes odafigyelni?


Nagyon köszönöm!!



2019. okt. 16. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Én biztos nem vennék...súlyzós edzéssel ugyanúgy lehet fogyni csak sokan ezt nem tudják. Inkább vennék ennyiből otthonra egy guggoló állványt+ padot + kétkezes rúdat tárcsával. Ezeregy gyakorlatot lehet ennyivel csinálni amitől jó alakod lesz.
2019. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Első jól mondja. A testépítés aminek egyedül értelme van. Tárcsák rudak. Semmi másra nincs szükség.
2019. okt. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Linkelnétek nekem 160.000 Ft-ből kijövő ilyen szerkezetet? Az is érdekelne..


Mondjuk én konditerembe szeretnék lejárni ettől függetlenül, a tréner arra kellene, hogy ne kelljen lemennem futni, mert az egyik lábam hosszabb a másiknál és gerinc és derék problémákat okoz. Viszont súlyzozni nem akarok egy héten 1 max 2-nél többet. Nem cél a fogyás , sem az izmosodás, a cél a fájdalom nélküli fárasztás, mert szarul alszom...

2019. okt. 16. 14:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor inkább gyógytornáta menjél az sztk-ba
2019. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A gyógytorna az jó, de attól nem fogok elfáradni... Régebben mikor még nem voltak ilyen problémám, akkor eljártam futni/biciklizni és főleg kosarazni, ezek nélkül egyszerűen az egésznapos irodában ülés nem fáraszt le eléggé, így nehezen alszom el és sokára és így keveset is.


Egyszerűen hiányzik a fizikai terhelés, na. És ennek a terhelésnek szeretném a lehető legkímélőbb formáját választani!

2019. okt. 17. 10:26
 6/7 A kérdező kommentje:
Na ez már túlzottan olyan állapot amihez passzol egy elliptikus tréner? :(
2019. okt. 17. 12:49
 7/7 anonim válasza:

Kérdező, sikerült venned?



Engem a kardio mozgásformák érdekelnek.

Lányként izmot nem túlzottan szeretnék növelni (amúgy se érdekel) és szerintem az alakom is jó.


Viszont szívre, keringésre, tüdőre egy kis edzés, felfrissítő mozgás jó lenne

2020. ápr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!