Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki az aki szivesen jarna...

Ki az aki szivesen jarna tancolni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kerdesem, hogy van-e itt olyan lany, akit hozzam hasonloan erdekel a tanc, az ilyen hip hop vagy modern, ritmikus tanc. En nagyon szeretnek jarni tancorakra, eddig meg nem mentem sehova. 17 eves vagyok de meg eleg fiatal ahhoz hogy most kezdjek el komoly szinten jarni.

En egy atlagos varosba elek, itt nem igazan van nekem valo tancoktatas. Inkabb a nagyobb varosokba lehetne, Szolnokon, Debrecenbe vagy Pesten. Szivesen el is mennek de nem egyedul. Meg a szuleim sem engednenek egyedul, feltenek amit megertek.

Szoval, van-e olyan esetleg aki ilyen helyzetben van, es ha osszeallnank akkor mehetnenk egyutt is. Egyebkent is mindig jol jon egy baratsag, de elsosorban a tancrol van szo.



#tancorak
2019. nov. 17. 10:09
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt elfelejtettem hogy azert nem tudok igy magam melle valakit, mert nincs olyan a barataim kozul akiket erdekelne ez az egesz tanc tema. De jo lenne ha talalnek olyat.
2019. nov. 17. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!