Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Késő 17 évesen elkezdeni az...

Késő 17 évesen elkezdeni az öttusát?

Figyelt kérdés
Most hagytam abba a kajakozást, 8 évig csináltam. Nem szerettem már, undorodtam tőle. Viszont a sportolás bennem van, nagyon gondolkozok ezen, mert tetszik. Ti hogy gondoljátok? 17/L
2019. nov. 24. 12:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg sportot tudtok ajánlani!?
2019. nov. 24. 12:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármikor el lehet kezdeni amatőrben vagy hobbiból bármit. Olimpikon már nem leszel,de ezt gondolom tudod.
2019. nov. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 subrette ***** válasza:

A kajak mellett biztosan voltak állóképesség-fejlesztő futó és úszóedzések, így ez a része megvan. A három technikai számot kell megtanulnod. Pár év alatt bele lehet jönni.

Javaslom, hogy próbáld ki a triatlont. Ott három állóképességi sport van (úszás, kerékpár, futás), nincs technikai szám.

2019. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Késő. Ennyi idősen ha valódi eredményt is akarsz akkor a testépítéssel kéne megpróbálkoznod.
2019. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!