Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gördeszkás játékokban láttam...

Gördeszkás játékokban láttam gyakran ilyen hosszú csuklópántot, ami az alkar közepéig ér kB. Mi ennek a neve?

Figyelt kérdés
Külföldi extrém sportolókon is szoktam látni, de nem tudom hol szerezhető be ilyen.

2019. nov. 27. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Csuklószorító
2019. nov. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt vágom, de hol kapható ilyen magyarországon? Ez érdekelne leginkább. Most hogy csuklópánt vagy csuklószorító a neve, az mindegy, mert ha ezt írom be a netre, akkor csak azt a kisebb változatát adja be.
2019. dec. 13. 03:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Testépítők csuklóbandázsa még hasonló, vagy at artengonak van elég nagy csuklószorítója teniszhez.

De hála isten 90es évek végén 2000res elején kiment a divatból. Semmi értelme ha nem fáj a csuklód és mindenkinek ott volt a kezén, mindenki Son Gokunak hitte magát...

Akkoriban mindwn rockereket kiszolgáló boltban ott volt, emlékeim szerint én a headbangerben vettem.

De ebay-en, vagy amazonon tuti találsz ha keresel.

2019. dec. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, eddig csak külföldi oldalakon találtam sajnos.
2019. dec. 19. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
2019ben ez már nem akkora akadály.
2019. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!