Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A bemelegítő kenőcs lehet...

A bemelegítő kenőcs lehet hosszú távon megoldás?

Figyelt kérdés
Elég durva alkar fájdalommal szenvedek egy ideje ami igencsak vissza tud venni a teljesítményeből.Most próbáltam ki egy bemelegítő gélt név szerint "Nicofelx-et" , és a problémát megoldotta .(természetes a brutális égető érzésével :) ) .Ez hosszú távon jelenthet megoldást vagy ezzel is csak késleltethetem a "nagyobb bajt"??

2013. febr. 2. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Évek óta nem sportolok aktívan, de gondolom még mindig az a jobb megoldás, ha megkeresed mi a fájdalom oka. Illetve a háziorvosodhoz fordulsz, aki beutal szakrendelésre ahol kivizsgálnak.

Akár nagyobb bajt is csinálhatsz a halogatással és a fájdalom elnyomásával, akár kenőcsözöd, akár fájdalomcsillapítókat dobálsz magadba. Szóval csak a fájdalomingert késlelteted, a bajt nem.


Mit sportolsz?

2013. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

kondizom

az a baj ,hogy a háziorvoshoz fordultam (nem1x!!) szokásos diagnózis pihentesd,kenjed...csak az a baj ezt mondja ha pl lázas is vagyok...

2013. febr. 2. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

tehát nem használ a bemelegítő kenőcs.

2013. febr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!