Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy működik egy edzőtermi...

Hogy működik egy edzőtermi edzés elkezdése?

Figyelt kérdés

Mi az első lépés?

Telefonon felhívom az edzőtermet vagy bemegyek és ott konzultálok?

A személyi edzőjük igénybevételére feláras a havibérlet mellé?

Hogy dől el, hogy nekem mire van szükségem?

Beszélnem kell ott róla valakivel, vagy csak úgy elkezdem ott használni találomra a súlyzókat meg ilyenek?

Szóval igen.

Még nem voltam edzőteremben és érdekelne, hogy hogy megy.

Nem az a célom, hogy akkora karom és combom legyen, mint a fejem, csak jó kondiba akarom hozni magam.

Izmok, feszes szép has, stb.

Mondhatni alakformálás és izomnövelés a cél.



2019. dec. 16. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megnézed a neten a honlapjukat és ott minden árat megtalálsz.


Igen,a személyi edzőnek külön kell fizetni az edzésért az edzés végén.


Neked most egy heti 3x teljes test edzés lenne a legjobb mint kezdő és az alapgyakorlatok helyes elsajátítása, illetve ha izmot akarsz felszedni akkor a kajának olvass utána de egyél mindenképp annyit, hogy több kalóriát vigyél be mint amennyit elégetsz.


Kinyomtatod az edzéstervet és szabályosan megcsinálod a gyakorlataidat.


body.builder.hu ,testepitek.hu-n vannak fent videók a gyakorlatok helyes végrehajtásáról és kezdő edzéstervek stb.

2019. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb személyesen bemenni.


Személyi edző igen, feláras.


Neked kell eldöntened, hogy mit akarsz elérni, aztán ahhoz kel igazítani a többit.


Beszélned nem "kell" senkivel, minden szabad, ami nem foglalt, megtanulhatod egyedül is, de mivel semmi tapasztalatod, akkor érdemes konzultálni egy személyi edzővel vagy hozzácsapódni egy tapasztalt ismerőshöz.

2019. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!