Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így inkább ne is kezdjek bele...

Így inkább ne is kezdjek bele a kondiba?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, heti 3x járok csoportos edzésre, erősítőre és kardióra. Látványosabb izmot szeretnék hasra, combra, karra és ehhez a súlyzós edzések, gépek jobban hozzájárulnának. Személyi edzőre nincsen pénzem, sose voltam még kondi terembe, így nem tudom hogyan működne ez a dolog. Nem tudom mit hogy kell használni, mennyi ideig. Ismerősöm sajnos nincs.
2019. dec. 29. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire elég is lenne, hogy valaki ne menjen konditerembe, üres lenne az összes.
2019. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de mi a kérdés?

Edzéstervet találsz a neten, hogy miből mennyit melyik gép stb.

Már ha konditerembe szeretnél menni.

De csinálhatod otthon is az edzéseket, csak két súlyzó kell hozzá.

2019. dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy van e értelme 0 tudással, tapasztalattal belibbeni a konditerembe és ott jobbra balra edzeni segítség nélkül? Lehet több kárt csinálnék mint hasznot vagy könnyen bele lehet rázódni? Esetleg nézzek másokat mit csinálnak?
2019. dec. 29. 16:44
 4/5 anonim válasza:
100%
Minden kondigepen ott van, hogyan kell hasznalni. A legujabb tipusu gepeknel mar qr koddal is le tudod olvasni a használati utmutatot, youtube videóra irany ra a kod, ahol meg tudod nezni hogy kell hasznalni. Amugy meg, minden teremben van szemelyzet, akinek meg kell mutatnia hogyan kell használni a gépet, hiszen balesetveszelyes ia lehet. Nem kell szemelyi edzo hozza.
2019. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézel edzéstervet, összerakod nagyjából, milyen eszközök kellenek, megnézed neten az adott gép működését, oszt csókolom. Te meg ne nézz mást, hogy csinálja a ygakorlatot, mert az paraszt dolog még nőtől is. De ha odamész az emberkéhez, akiről látni hogy tapasztalt, biztos nem fog elhajtani, ha segítséget kérsz tőle.
2019. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!