Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék izmosodni. Hogyan...

Szeretnék izmosodni. Hogyan kezdjek hozzá? Milyen gyakorlatokat csináljak? Kondiba menjek, vagy itthon is menne?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és elég vékony. husi nem jön rám, szóval úgy gondoltam akkor izmot szedek magamra:) nagyjából mindenhova szeretnek, lábra, fenékre, hasra és karra is. bármilye tanácsot szívesen fogadok!

2014. aug. 2. 19:36
 1/8 Farkaskoma válasza:
Tudsz otthon is edzeni, de én mindenképpen az edzőtermet ajánlom, mert otthon valami úgyis mindig eltereli majd a figyelmed és nem lesz hatékony az edzés. Edzés mellett nagy figyelmet kell a táplálkozásra fordítanod, az teszi ki az egész kb 70%át. Jól felépített edzésekre lesz szükséged és rengeteg kitartásra.
2014. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia

En magambol kiindulva inkabb menj terembe mert othon ugyse fog memni gyorsan megunod elso 2honap teljes test edzes minden izomra aztan 6-8hettol mehet osztott edzes de a legfontosabb a taplalkozas !nekem sport eggyesulet eggyik tagja azt mondta 80% taplalkozas 10%pihenes 10% edzes.22/L

2014. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és az elején érdemes személyiedzőhöz járni? mivel kb semmit nem tudok ami ehhez kell lehet nem ártana. mit értetek az alatt, hogy figyelni kell a kajára? én figyelek, mert muszáj, de lehet másra kell ha elkezdek edzeni.
2014. aug. 12. 11:42
 4/8 Farkaskoma válasza:
Ha meg tudod fizetni a személyi edzőt akkor érdemes. Ha nem akkor akár magad is utána tudsz járni, fel tudsz építeni egy edzés, de itt is szívesen segítünk. Táplálkozásban arra figyelj, hogy kb napi 5 étkezés, nagyon sok fehérje, hogy tudjon épülni az izom és szénhidrát, mert az adja az energiatartalékot és attól fogsz kicsit megvastagodni. Ha mindenhova szeretnél felszedni érdemes heti 4-5 edzés, ha lehet egy nap egy területre edzeni. Nekem egy év alatt 3 hónap kihagyással sikerölt 15 kilót felszedni.
2014. aug. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nálam az a probléma, hogy cukorbeteg vagyok. napi 3x ehetek, az össz szénhidrát pedig 190 g körül van...
2014. aug. 13. 13:05
 6/8 Farkaskoma válasza:
Akkor az első utad ne személyi edzőhöz hanem dietetikushoz vezessen. Mond el neki, hogy a célod, mihez szeretnéd ha felépítene neked egy étrendet és milyen táplálék kiegészítőket javasol. Az edzés ettől nem változik, hidd el, cukorbetegként is működhet a dolog.
2014. aug. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm!! :)
2014. aug. 14. 13:42
 8/8 Farkaskoma válasza:
Igazán nincs mit. Ha bármi kérdésed van étrenddel, edzéssel, edzés tervvel stb írj nyugodtan privibe és válaszolok.
2014. aug. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!