Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivan az edzőmmel!?

Mivan az edzőmmel!?

Figyelt kérdés

4 éve, már lassan 5 éve, hogy atlétizálok.Az edzőm nagyon jófej,vicces, és mivel én voltam az első "kislány" anno a csoportjába, így nagyon oda figyelt rám.Nagyon jó kapcsolatunk volt, még saját becenevet is kaptam! Mindig jöttek, mentek az emberek és végül én maradtam a "legöregebb". Már az első évemben mondta, hogy már kéne versenyre mennem, aztán nem lett belőle semmi. És ez ment 4 éven keresztül. Most többen is vannak a nála, és mindenkit elküldött sportorvoshoz, kivéve engem. Nem mondom, hogy rosszul esett, mert már megszoktam, hogy mindig engem hagy ki. De nem értem, hogy most akkor lényegében mit akar!?

Segítsetek kérlek, mert már nagyon tanácstalan vagyok.



2019. dec. 29. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá nála, ha ilyen régóta ismeritek egymást, ennyit igazán meg lehet beszélni
2019. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Engem csak az érdekelne, hogy miért csinálja ezt.
2019. dec. 29. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt is ő fogja megmondani (bár az eddigiek szerint úgysem fogja)
2019. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tippelnem kellene, azt mondanám, hogy addig húztad a dolgot, hogy már nem vár tőled sportkarrier szinten semmit, az újaknál viszont úgy gondolja, benne lehet a pakliban.


Te magad mondtad, hogy 5 éve jársz hozzá, vagyis gondolom már nagyon 20 körül járhatsz és ha karrierszinten szeretnéd űzni, már néhány versenyen részt kellett volna, hogy vegyél, de amikor felajánlotta, lehet, hogy passzív voltál.

2019. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már lemondott rólad, mint versenyzőről.
2019. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!