Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúk, baráti körben szoktatok...

Fiúk, baráti körben szoktatok mezítláb lenni?

Figyelt kérdés
Én néha szoktam mezítláb lenni és általában ilyenkor a többiek is leveszik a zoknit

2020. jan. 2. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Én ha leveszem a zoknit akkor a többiek kimennek a szobából.
2020. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nyáron simán
2020. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fétisszagú kérdés. Én csak olyan helyen szeretek mezítláb lenni, ahol mindenki más is az, például strand. Egyébként feszélyez, nem tudom miért.
2020. jan. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Az osztály fele együtt jár judozni. Kötelező mezítláb lenni, így evidens, hogy együtt vagyunk zokni nélkül.

17/F.

2020. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Aha szoktunk így lenni. Általában titokzoknit hordunk ami egyáltalán nem látszik ki a cipőből és ha így haverokkal megyünk egymáshoz és le kell venni a cipőt a lakásban akkor le szoktuk venni a zoknit is. Inkább vagyunk teljesen mezítláb így télen is mint titokzokniban ami nagyon hülyén tudna kinézni :D

Volt már olyan is h nagyobb társaságban csak én egyedül voltam mezítláb emiatt de max annyi volt eddig h megkérdezték nem fázik e a lábam :D 17/F

2020. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

persze, mi ebben a szokatlan?

20f

2020. jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyáron simán, engem olyankor az sem zavar, ha mindenki máson zokni van. 35/F
2020. nov. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!