Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyesmi szertornadressz van?

Ilyesmi szertornadressz van?

Figyelt kérdés

Valaki tudja lehet e kapni olyan dresst ami fekete, hosszúujjú, hátul fent csipke, elöl fényes, bőr hatású az anyaga s "francia bugyis" az alja, vagyis nincs kint a fél feneke az embernek??


Ha lehet hol?

Vagy ha lehet csináltatni akkor hol?

Mennyibe kerül??


Szertornázok s régi álmom egy ilyen dress😊

Előre is köszi



2020. jan. 4. 00:41
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem tánckellék, de biztosan nem tudom, nekem nincs szükségem ilyesmire :P
2020. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kínai webshopokban nézz körül inkább, Aliexpress, Ebay ezeken elég sok fajta van főleg a táncruhák közt akadnak ilyesfélék. Pár ezer ft egyébként. Tavaly én is vettem egy dresszt Alin igaz én egyszínű minta nélkülit akartam, de annyi ilyesfélét láttam amit te mondasz hogy biztosan találsz olyat amire neked lenne szükséged. Ha nem mersz így rendelni akkor javaslom keress egy jó varrónőt, mondd el neki mit szeretnél és ő megfogja neked csinálni ami méretben is tökéletes lesz, meg fazonban is, mert a kínai oldalakon meg más más webshopokban hiába a mérettáblázat 100% ban nem fogod tudni belőni a méretet.
2020. febr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!