Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akik sportolnak, hányszor...

Akik sportolnak, hányszor zuhanyoznak naponta? Ha délután edzés után zuhanyzik valaki, akkor lefekvés előtt is szokott tisztálkodni?

Figyelt kérdés
Illetve mennyire baj, ha edzés után nem zuhanyozik le valaki? Mert én például nem szeretek naponta kétszer is zuhanyozni.
2020. jan. 7. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Ezt most komoly megkérdezted? Elég igénytelennek kell lenni ahhoz, hogy valaki egy izzasztó edzés után egész nap képes legyen bűzölögni, ahelyett hogy lefürdene egyből utána...
2020. jan. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egyszer zuhanyzol, akkor már inkább edzés után.
2020. jan. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha valaki csak otthon tornázik?
2020. jan. 7. 06:04
 4/8 anonim válasza:
100%
Tök mindegy hol sportolsz, iszonyú igénytelen dolog edzés után nem fürdeni.
2020. jan. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megizzadtál, akkor érdemes lezuhanyozni. Este meg ahogy érzed. Ha otthon tornáztál és már zuhanyoztál utána, akkor este már nem fog hiányozni újra.
2020. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában egyszer. Mivel este edzem ez egybeesik a szokásos fürdésemmel. Időnként szoktam edzés előtt is és után is, ezt viszont annyira nem tolerálja a bőröm.
2020. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kétszer. Reggel futok vagy úszok, néha bringázok, utana zuhanyzok. Este szintén zuhanyzok.
2020. jan. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
látom a kondiban nagyon sokan nem zuhanyoznak edzes utan...10-5 minimum nem fürdik..felveszi az utcai ruhat az izzadt testére reggel es elindul..hiaba mondjak ,hogy otthon zuhanyoznak..szerintem ez undorito
2020. jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!