Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinek volt igaza? (beszóltam...

Kinek volt igaza? (beszóltam az edzőnek)

Figyelt kérdés

Viszonylag új hely, nem ismerjük nagyon egymást. Mondta, hogy "jó" volt, én meg éreztem, hogy nem voltam formában és "pocsék" volt amit meg is mondtam, erre azt mondta, hogy hagy döntse már el ő. Persze, ő a mester, viszont azért már nekem is van annyi rálátásom, hogy el tudom dönteni ha valami nem az igazi, és egy korrekt edzőtől elvárom, hogy legyen kíméletlenül őszinte ha kell, és ne csak a vállamat veregesse. Aztán természetesen érzékelhető volt kesőbb, hogy nem tetszett neki a hozzáállásom.


Másik eset pedig, hogy ár-érték arányban nekem nem megfelelő, amit persze a legutólsó "eset" után finoman igyekeztem bejelenteni, hogy akkor ez ennyi volt, erre érzékelhetően célozgatott, (már-már beszólt), hogy csak kifogásokat gyártok.

Hozzá kell tennem, hogy tudást illetőleg remek mester, az már más kérdés, hogyan tudja mindezt átadni.

Ráadásul a körmöcském is letört közben. :'(


Puszcsika a válaszolóknak! <3


2020. jan. 14. 21:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyrészt, azt írtad, hogy nem nagyon ismeritek egymást, tehát lehet nem volt tisztában a teljesítményeddel.

Másrészt, mindenkinek vannak rosszabb napjai, ilyenkor miért kéne az edzőnek szidnia? Én nem mennék vissza olyan edzőhöz, aki nem fogja fel, hogy emberek vagyunk. Ha rosszabbul teljesítek, akkor nem állok le vele vitázni, hanem elmondom, hogy szerintem ennél többet is tudok, és ez meg az volt a gond közben, mit javasol. Lehet pihennem kell, lehet rosszkor ettem, lehet máshogy kell csinálnom, mert túlterheltem az ízületeimet...stb. Ebben várom, hogy tudjon segíteni. Azért ha olyan stílusban szólsz hozzá, persze, hogy felmegy az agyvize.

Harmadrészt, ha szóvá tetted, hogy neked ő drága, az szarul esik neki. Bár normálisabbja azért képes ezt feldolgozni, de ettőp még persze, hogy nem szeret elveszíteni egy ügyfelet. Egyszerűbb ilyenkor hasonló kaliberű embernek azt mondanod, hogy sajnos pörgős időszakod lesz, így ritkábban fog látni. Aztán vagy visszamész, vagy nem, és keresel mást.

Mindenesetre nem hiszem, hogy részedről rendben lett volna a kommunikáció.

2020. jan. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Tisztában volt nagyjából.

Nem azt mondom, hogy harapja le a fejem, de engem igazán nem zavar, ha megmondja, hogy ez most szr volt és legközelebb szedjem össze magam. Persze azt mondom, hogy az árakat előre csekkold és mérd fel, hogy belefér-e, de jó edzésnél nem sajnálom a pénzt, és előre nem lehetett tudni milyen lesz. Egyébként az árat meg sem említettem, az indokom az volt, hogy csak 1 órás az edzés, (neki persze több, de többféle van és ami engem érdekelt az 1 lett) és nem a szomszéd utcában van. Hozzáteszem ezt sem lehetett előre tudni, mert most változtatott a rendszeren. Aztán lehet, hogy a fontos részt kihagytam, amit most pótolok, ő olyan edző, hogy kikéri a tanítványok véleményet arról, hogy értékeljék, ez is hozzájárult ahhoz, hogy így tettem.

2020. jan. 15. 09:41
 13/15 anonim ***** válasza:

Senkinek.

Ha elsőre nem jött be, akkor minek mentél másodjára, többedjére ("...amit persze a legutólsó "eset" után...")?

2020. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Szergej55 ***** válasza:
A nyilvánvaló troll nyilvánvaló. Bármilyen tükörfordítás gyanújától mélységesen elhatárolódom.
2020. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Megtörtént, és kíváncsi lettem volna, hogy a többi "sportember" mit tapasztal, milyen elvárásaik vannak az edzők felé. A körmöcskémről le lehet szállni, nem akárki csinálta, de törjön le az összes ha még egyszer megkérdezek valamit, mert a fölösleges obszerválásokon kivül...

Puszcsika! <3

2020. jan. 15. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!