Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg olyan rossz üzlet...

Tényleg olyan rossz üzlet személyi edzőnek menni?

Figyelt kérdés

Sokat hallom hogy Dunát lehetne árasztani személyi edzőkkel, olyan sok van, azt is hogy rosszul lehet keresni vele, de ismerősöm szerint lehet vele jól keresni, csak el kell végezni más képzést is, pl korrekciós tréner....


Az a baj hogy neki is ismerőse mondta, úgy hogy nem tudom mennyire igaz.


Az biztos, hogy ha én egy ülőmunkát végző ember lennék, aki elmegy egy héten néhányszor konditerembe, nem fizetnék senkinek, aki annyit tud ígérni, hogy segít gyorsabban lefogyni és izmosoni, kit érdekel... Viszont egy olyannak, aki azt tanulta hogy lehet megelőzni a sérüléseket, sérülés után fokozatosan visszatérni, vagy javítani a tartást, stb, inkább fizetnék.


Nem azt mondom hogy sima személyi edző ezekhez nem ért, de gondolom hogy nem véletlenül vannak külön korrektív tréner, stb képzések.



2019. júl. 2. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Tényleg sokan vannak már, így ma már csak az él meg belőle akinek megvan a kialakult vendégköre.

Én egy ideje gondolkodtam, hogy személyi edzőt kéne felfogadnom, fogyás, és izmosodás miatt. Végül inkább mégsem. Azért nem, mert a net tele van olyan sikeres edzőkkel akik olyan szépen, jól bemutatják, elmondják minden edzésnek a műveletét. Tapasztalom azt is, hogy a konditeremben bárkihez odamehetek, hogy " szia, megmutatnád, hogy kell ezen a gépen helyesen edzeni?" Soha senki nem mondta, hogy nem. Az étkezést is a neten egymillió olyan csoport van ahol leírják elmondják mit egyél mit ne. Én azért nem fizetek, mert a személyi edző ugyanazt elmondja pénzért amit a neten elolvasok, utánajárok, vagy a konditerembe a "profik" szívesen elmondják, megmutatják.

2019. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Halmai Annamária ***** válasza:
78%
Azért kicsit más egy konditermi vagy bármilyen edzés ha azt edzővel csinálod mintha otthon a négy fal között edzel. Eleve ott van egy másik ember aki kontrollál, feljebb emeli a karod ha te már a gyakorlatban elfáradtál és el akarod kummantani, illetve alapban nem tudod úgy elkummantani az edzést mint otthon. Egyszóval nagyon sokat dob az edzésmunkán még akkor is, ha különösebben nem ért semmihez. Ugyanezért jó a csoportos edzés, ott se fogsz nekiállni lazsálni mikor 30 másik ember körülötted csinálja a gyakorlatot.
2019. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!