Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Borda zúzódás al mikor futhato...

Borda zúzódás al mikor futhatok újra?

Figyelt kérdés
Elestem múlt hét csütörtökön a biciklim mellé és a bicikli kormány meg döfött pont a cicimet találta el így szerintem az védett meg a bordatörés től 1 nap eléggé fájt második nap nem Majd harmadik naptól elkezdett egyre jobban fájni de ma megint csökkent a fájdalom A lila folt ami annyira lila volt hogy azt hittem két hétig ott lesz mára már majdnem eltűnt de az nem is fájt Az érdekelne hogy csinálhatok e valamilyen kárt ha most elkezdek egy hét nap múlva újra lassan futni csak magamnak szoktam futni nem túl gyorsan nem túl sokat se időm se energiám nincs rá sokat futni.
2020. jan. 28. 07:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megrepedt, akkor csinálhatsz kárt. Ha nem is akarsz röntgenre menni, de pihentesd még.
2020. jan. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sportorvosról hallottál már?
2020. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!