Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor sportolhatok ujra...

Mikor sportolhatok ujra vagyis erosithetek/futhatok egy agyraszkodas utan?

Figyelt kérdés

az orvos ezt mondta: "

a halantekodon a koponya ha meg egy utes er 4-6 heten belul akkor korpe reped a koponyam es agyverzesem lesz"

mivel kezilabdazom gondoltam hogy nem fogok kezizni 4-5 hetig meg de hogy ne essek ossze mikor kezdhetek el pl comb erositeni es hasizmozni?


2017. dec. 17. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A jó hír, hogy egy agyvérzés hülyébbé már nem tesz.
2017. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy meg van még az ép eszed. Két ismerősöm halt meg illetve szenvedett maradandó agykárosodást, agyrázkódás miatt. Az egyik elesett a járdaszigetnek pár nap múlva meghalt. A másik autóval koccant, semmi különöst nem érzett, csak a fejtámlába beütötte a fejét. Két lábon ment el az orvoshoz, két nap múlva beütött a krach. Már két éve az anyukája törli ki a fenekét - soha nem lesz belőle normális ember. Szóval várd ki az két hónapot, azt pedig pihenéssel, olvasással töltsd és ne sporttal! Utána is csak fokozatosan sétával kezdd.
2017. dec. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem, nem, nem.

Semmit ne csinálj.

Az egészséged a fontos. Nem számít honnan kell majd újrakezdened, hidd el. Ne erőltesd meg magad, nem mozogj. Tudom, nehéz lesz kibírni, és utána is újrakezdeni, de hidd el milliószor jobb, mintha baj történne!!

2017. dec. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mondjuk az első kommentelőt nem értem, szerintem nem kell embertársadról egyből véleményt alkotnod egy kérdés alapján de a többieknek köszönöm
2017. dec. 18. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!