Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet vékonyabb derekam?

Hogyan lehet vékonyabb derekam?

Figyelt kérdés

Heti 3x edzek (minimum). Saját testsúlyos edzés, és heti 1 balett.

Most tervezek majd újra futni.

Az étkezésemre úgy gondolom, odafigyelek. Édesség az életemben 2 hónapja kb annyi, hogy mézet teszek a teámba. Péktermékeket sem igazán eszek, néha kenyeret (tudom hogy nem jó). Napi 1,5 liter megvan, szerintem az alvás is rendben.

Ha ezt így folytatom, előbb-utóbb karcsúsodni fog a derekam?



2020. jan. 29. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. (Tudom, ha egy nő a fejébe veszi, hogy karcsúsodni kell, akkor férfiak hiába magyarázzák, hogy felesleges.) De attól még leírom: A nő akkor a legszebb, ha szélesebb csípővel rendelkezik és ha nem annyira szikár. Ha a derekadon van némi zsír, ez csak annyit jelez, hogy tökéletes vagy. Ha mégse fogynál úgy ahogy elképzelted, akkor növelni kell az edzések hosszát/intenzitását, és tovább csökkenteni a kalóriabevitelt. illetve egy kérdés: Valaki mondta neked, hogy karcsúsodni kell derékról? pl Osztálytársak/TV/magazinok.. csak ezért kérdezem, mert a volt barátnőm is tök jól nézett ki, mire ő kitalálta hogy éveken keresztül fogyókúrázni akar, végül a kórházban kötött ki, rá nem sokkal a pszichológusnál
2020. jan. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.


Nem, senki nem mondta, nekem nem tetszik, hogy ilyen “egyenes” vagyok.

2020. jan. 30. 14:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy miből gondolod, hogy férfiak miatt akarok szebb alakot? Nem lehet, hogy csak magam miatt?
2020. jan. 30. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondolom, mert a legtöbb nőből indulok ki. Persze lehet, hogy te kivétel vagy, ezt csak te tudhatod. A nők sajnos a lényüknél fogva kiszolgáltatottabbak, hiszen, míg egy férfit az alábbi 3 fontos dolog határoz meg: 1. egzisztencia 2. érzelmi intelligencia/figyelmesség 3. szexuális teljesítmény, addig egy nő 70% -ban a kinézete alapján nyer megítélést. Ha egy férfi nincs magával megelégedve, még megválthatja a világot is.. nagyon sok mindent kontrollál és befolyásol. Míg a női oldalon adott, hogy a kinézetnek csak egy kisebb részét lehet igazán kontrollálni, mert a nagy része egyszerűen genetika. Olyan harcok folynak nők között , marják egymást, van, hogy verekednek, egymás alá tesznek, hány ilyet láttam. Ez mind a rivalizálás miatt van. Ráadásul nehezíti a helyzetet, hogy nőknél 23 év után szép lassan elkezdődik az öregedés, lassul az anyagcsere, csökken a feszesség, egyre több zsír rakódik le, egyre nehezebb fogyni. (itt is vannak persze ritkább kivételek). Te hogy látod ezt? Hány éves vagy?
2020. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jogos, amit írsz, és lehet tudat alatt (vagy tudatosan, csak nem ismerem be), én is tetszeni akarok a férfiaknak. DE elsősorban magamnak- hiszen ha magamnak nem tetszek, hogyan várjam el, hogy másnak tetsszek?


Valóban, a nők elég kegyetlenek tudnak lenni egymással.

Valóban, 25-től már csökken a kollagén termelés, lassul az anyagcsere, DE, szerintem normális ètrenddel, mozgással, bőrápolással lehet ezen javítani. Én mondjuk még úgy vagyok, hogy 16-18 közöttinek hisznek sokszor, édesanyám is 60+, de épphogy 50-nek kinéz- szóval ilyen szempontból lehet szerencsès vagyok (?)

2020. jan. 30. 22:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, az tökéletes, ha fiatalabbnak nézel ki. Amire még érdemes figyelni, hogy jó munkahelyet válassz majd, mert egy rossz, stresszes környezet szép lassan, de rongálja az embert. Persze ez szerencse kérdése is. Legyél szerencsés. Illetve rossz hír, hogy ha derékról fogysz, akkor mellről is és fenékről is fogsz. Ha a derekadra izmot építessz, akkor viszont kevésbé fog látszódni a zsír, illetve abból is megy le. Meg kell találni az egyensúlyt az erőnléti edzések és a kardió között. Éheztetni soha nem szabad saját magad. Illetve sok ember ott cseszi el, hogy hirtelen akar drasztikus változást. Megcélozza a csillagokat és a kerítésnél landol. Apró lépésekben megtett kicsi, de folyamatos változtatásokra van szükség. Nem két hétig kell gondolkozni, hanem évekre előre.
2020. jan. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!