Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Polar A360 mi alapján méri a...

Polar A360 mi alapján méri a megtett távolságot futópadon és ez mennyire pontos? A napi % szintet a BMR alapján adja meg?

Figyelt kérdés

2020. jan. 30. 12:06
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Tehát a kézmozgásod alapján becsül, és ehhez az kell, hogy helyesen megadd a magasságodat, és azt, hogy melyik kezeden viseled az órát. De futópadon miért nem a futópad mérését veszed alapul és írod azt be utólag?


Ha a daily goalra gondolsz % alatt, nem adják meg a képletet, de az általad megadott adatok (pl. testtömeg) alapján becsüli, hogy mennyi a 100%, meg ugye van 3 szint, amit a Polar Flow weboldalon beállíthatsz a Settings -> Daily activity goal menüpontban. Ott azt is leírja, hogy mit kell teljesítened az adott szinten a 100%-hoz, ez pedig a napi aktivitásból és az edzéseidből adódik. Pl. nekem most Level 2-n alacsony intenzitás 9 óra 20 perc vagy közepes intenzitás 2:47 vagy magas intenzitás 1:13 perc, nyilván ezt kombinálva is teljesíthetem, ahol időegységnyi magasabb intenzitás több százalékot jelent.


(Nekem M430 van, a napi aktivitás és a beltéri futótávolság mérés a két órában azonosan működik.)

2020. jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!