Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan juthatnék hozzá olcsóbb...

Hogyan juthatnék hozzá olcsóbban a táplálékkiegészítőkhöz?

Figyelt kérdés

Hobbi szinten testépítéssel foglalkozom, és szedek tápkiegeket. L-Carnitine-t, Vitaminokat, Kreatint, Tesztoszteronszint fokozót, és fehérjét. Ám, ha a biotechben veszem meg, akkor elég húzós ára van mindennek.


L-Carnitine 2000 mg 20 amp 4190

Cre-ATP 3990

One a day 2490

TRIBULUS TERRESTRIS 2990

Nitro Pure 9990



Ez 23650 forintomba kerül, hogyan tudnám lejjebb vinni ennek az árát olyan 14-15000 forint köré?


A segítségeteket előre is köszönöm.


2010. júl. 23. 04:26
 1/7 anonim ***** válasza:

ellopod a boltból.

Am hány éves vagy?Csak a tesztó fokozó miatt kérdezem mert azt 25-30éves kor előtt felesleges szedni.Az ATP helyett vegyél port mert gazdaságosabb(100%monohydrate 6500=200adag 1 adag/5000mg)


tehát eddig 6500

marad bennt a fehérje:9900

2500 a vitamin


szerintem ezen a szintem a carnitine is felesleges


kicsit jobban kijöttél és nem csak 1 hónapra elég a kreatinod hanem fél évre


mellé szőlőcukor és mmég mindíg 20 alatt vagy.Ha nincs ismerősöd aki nagykerből tud hozni akkor ennyi és kész.


Vagy biotech-nél igényelsz törzsvásárlóit és outlet day-en 20%al olcsóbban megveszed amit akarsz

2010. júl. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 clint ***** válasza:

de te most mit csinálsz amúgy, diétázól???

Csak mert ha nem diétázol minek a karnitin???

A cre ATP-csak egy kis erőt hoz edzés előtt izmot nem, akkor az is minek???

Az one a day egy fos tablettázva, kb annyi benne a vitamin mint egy pezsgőtablettában, a vitabolicot használd.

A tribulus amit használsz iszonyat kicsi dózis, még ha lenne hatása is nálad a tribulusnak ennyi mellett soha!

Amúgy ha fiatal vagy pláne nem kell neked, felesleges luxuscik.

A nitro Pure viszont nagyon jó, az maradjon meg.

Jó lenne ha leírnád hány éves vagy, és mit miért veszel, és mi a célod, izomnövelés vagy diéta?

2010. júl. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok, és a célom az a zsírmentes izomtömeg növelés lenne. Már edzek 3 hónapja, de most sérülés miatt 2 hetet ki kellett hagynom, addig tanulmányoztam a hátterét a dolognak, elolvastam néhány könyvet, weboldalakon is utána olvastam.


Van kis feleslegem, de nem annyi, hogy miatta komolyabban diétáznom kellene, inkább a hasamon van, de edzések alatt folyamatosan olvadt le rólam, és izmosodtam is rendesen. L-Carnitine az az anyagcsere felpörgetése miatt kellene kreatin pedig a plusz energia miatt. One a dayt azért hazsnáltam, mert nincs benne nagyon sok B vitamin, tehát nem voltam tőle halálosan éhes, de mégis vittem be elég vitamint napi 3 tabival.

2010. júl. 23. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát a B vitaminok pont azért jók.(főleg a b12)

Azt mondjuk nem értem hogy sikerült fogyni meg izmosodni egyszerre,mert erre kb 1-2 mód(SZER) létezik és nem hiszem hogy te bármelyiket is használtad volna.Az egyikhez átlagon felüli a másikhoz meg átlag alatti kalória kell.2 teljesen különböző étrend


Ha edzésre plusz energia kell hagyd az atp-t és inkább intenzitás fokozókat próbálj ki(nova,hot blood)


Megnéztem ezt a vitamint és háááááááát...tényleg nem 1 nagy pukk.Én multi prot használok,de van még sok jó vitamint.

2010. júl. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát én sem tudom, hogy hogyan értem el, pedig elvileg olyan edzést folytattam, amiért sokan a sírba mennének, mert rossz.


Mert én 1-2 naponta jártam, és globálisan edzettem minden testrészemet, lent voltam 2-3 órákat, de egész jól fejlődtem, mindenki kérdezte, h kondizok-e, meg ilyesmi.


És többnyire napi 3-4 turmixot megittam, és reggelire plusz vacsorára ettem CH dús kajákat, és akkor is ügyeltem arra, hogy megfelelő mennyiségű fehérjét egyek. Így meg volt a 4-5x étkezés.


Mellette 5-6 liter ízesítés nélküli zöld teát vagy vizet ittam.

2010. júl. 23. 17:03
 6/7 clint ***** válasza:

nos, hát énszerintem, meg nem fogyás és izomnövekedés volt, hanem egyszerüen a fogyás miatt leszálkásódtál, ilyenkor jobban előjönnek az izmok, jobban látszanak és emiatt gondoltad, hogy nőttél, de ha tévedek és cm-ben is látszott akkor bocsi, de igen kakukktojás vagy.

Az l carnitin felpörgeti az anyagcserét, de csak edzés előtt használ, ha viszont edzés előtt használod, az edzés utáni turmix nagy része megy kárba, pont a felpörgetett anyagcsere miatt.

19 évesen a tribulus hatástalan, kidobott pénz.

A kreatin is hatástalan ha az l-karnitint is szeded.

Legalábbis ha edzés előtt megy mindkettő. Vegyél inkább olyan pezsgőtablettát az olcsóbb, de azt is csak ha a karnitint nem használod.

A vitamon fontos, diétában is, a fehérjéket is emészteni kell, arra a b-vitamin fontos. És mi van a c-vitaminnal???

Az izomnövekedés, nem azért volt, mert neked ez a fajta edzés jött be, hanem mert kezdő vagy.

Hidd el hosszutávon ha minden testrészt egyszerre edzel, több lesz az izomveszteség.

egyébként meg nem fontos tejsavót enni, vannak más proteinek is, a lényeg a fehérje. A power trackos power protein 10ezer és 4 kiló. Sztem tökéletes fehérje. Nekem is a nitro az egyik kedvencem (a peakes fehérjék jobbak), de ha meg kell szórítani a nadrágszíjat a powert veszem.

Számomra ugyanolyan jó, többet is tudok belőle inni.

2010. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítségeteket:) Jó tudni, h ennyi segítőkész kondis jár ide. Pedig még mielőtt elkezdtem edzeni azt hittem, h minden kondis csak magával törődik, de látom, hogy nagyon nem.
2010. júl. 23. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!