Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan juthatnék decemberig...

Hogyan juthatnék decemberig 50 ezer forinthoz? Annyi kell hogy mindenkinek megvehessem a tervezett ajándékot.

Figyelt kérdés
11 embernek kell Mikuláscsomag, és karácsonyi ajándék. A Mikuláscsomagokat igyekszem 1500 ft-ból kihozni fejenként, a csoki, gyümölcs, mogyoró mellé mindenki kap egy apróságot. 2 ember más ajándékot kap. (egy barátnőm az egyik parfümömet szúrta ki, a másik egy pólót kap, és mindketten csokit) Karácsonyi ajándékok...Fejenként 4 db. ajándékra gondoltam. Nagyon hosszú lenne leírni 9 ember mind a 4 ajándékát, de hol tudnék a pulóvertól a parfümön át a zenélő gyerekjátékig mindent olcsón beszerezni? Megyek majd az Auchanba, de félek, ott nem lesz elég olcsó. Van egy csomó használaton kívüli ruhám, sose hordtam, táskák, cipők, angol nyelvleckék magnókazettán...Mit adjak el, és HOL? Sok kicsi sokra megy alapon szeretném csinálni a dolgokat, szóval felsőket, nadrágokat 500ért akarom eladni, vadiújak. Na meg van egy bőröndöm ami 14 éves korig tökéletes, eredeti Disney, tigrises, ajándékba kaptam egy rendezvényen, semmire se használom, azt 8ezerért passzolnám el, mert annyit ér. Meg még van egy 5000res alaptőkém ami a gitárom eladásának köszönhető. Írjatok ötleteket, pls, nagyon szeretném mindenkinek megvenni azt az ajándékot, amiről tudom, hogy vágyik rá! Hol adjam el a cuccaimat?
2011. nov. 7. 08:53
1 2
 1/17 anonim válasza:
Kérdezd meg az ismerőseidet, adj fel hirdetést:) Sok síkert
2011. nov. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnőm a piacot javasolta, és a sminkelést.(nem jártam sminksuliba, innen onnan lestem el trükköket, és jó a kézügyességem) De alig egy hónap alatt honnan szedek annyi klienst, hogy összegyűjtsek legalább 30 ezer forintot? Ha úgy vesszük egy sminket kb. alkalomra 2000 ft-ért csinálnék, plusz akkor még vennem kéne pár cuccot is.(alapozókat, minőségi cuccokkal dolgozom magamon is, amikor van némi pénzem akkor beújítok általában egy-két olcsóbb, de jó cuccot) Teljesen ki vagyok akadva...A piacról fogalmam sincs, hogy megy, egyáltalán megvennék-e ott 500/db a ruháimat? Áááááá!
2011. nov. 7. 09:09
 3/17 A kérdező kommentje:
Azért aggódom még, mert adtam fel hirdetést a ruháimról és nem kell a kutyának se...
2011. nov. 7. 09:10
 4/17 anonim ***** válasza:
Vatera, teszvesz, ilyesmi? Esetleg menj el dolgozni :) Vigyázz gyerekekre vagy főzz/takaríts öreg néniknek, ilyesmi. Ha bemész a helyi felnőttorvosi rendelőbe, akkor megkérdezheted, hogy tudnak-e olyan néniről, akinek napi pár órában olyan ápolásra lenne szüksége, amit te is meg tudsz csinálni, pl bevásárlás, mosás, vasalás, vagy csak beszélgetés. Van egy ismerősöm, aki ezt csinálja, két nénije van (:))) és ebből él, bár elég szűkösen. Te félretehetnéd az egészet, és délután pár óra elég rá.
2011. nov. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az én ismerőseim,barátnőim megértik ha nem tudok venni nekik semmit.
2011. nov. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Vásárlásról pedig nézz aukciós oldalakat, vagy menj el pl az ázsia centerbe, ott lehet parfümöket kapni, mondjuk nem biztos, hogy eredeti :) Meg van valami internetes parfümös oldal, ahol szintén lehet sokkal olcsóbban, mint drogériákban. parfumhaz.eu amit én néztem parfüm az itt kb 8000 douglasban 2x annyi.
2011. nov. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Persze, a legtöbb ajándékot neten veszem majd meg, Vaterán fogok licitálni, de írtam fel olyan dolgokat amiket inkább szupermarketben vagy drogériában érdemes. Parfüm...abból kb. kinézem majd a legolcsóbbat, ami nem 6-8 ezer, meg testvéremnek még készíttetek egy pólót majd, mert imádja az Alien szériát, meg az ilyen tudományos-fantasztikus izéket, annak örülni fog. Az a póló 3 ezer lesz.
2011. nov. 7. 09:21
 8/17 anonim ***** válasza:

mikulásra meg felnőttnek nem kell ajándékot adni, azt gyerekeknek szoktak abba is elég pár csoki gyümölcs játékot majd kap karácsonyra


de szerintem 50 ezret most a semmiből nem fogsz tudni össze szedni

2011. nov. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

És mi lenne ha mindenkinek csak egy csokit adnál karácsonyra egy szép képeslappal együtt??

A kedves szándék megvan,és nem kell 50 ezreket kidobni az ablakon..Elég szomorú,hogy nálad is csak a pénzről és nem a szeretetről szól a karácsony...

2011. nov. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen a pénzről szól, mivel ahhoz hogy a barátomnak megvehessem az áhított elektronikus cuccot, kell pénz. Meg ahhoz is hogy tesómnak meglegyen a könyv, amire annyira vágyik, az unokahúgomnak a játék, anyámnak is könyv...EHHEZ MIND PÉNZ KELL! Nálunk csak 10 éve van karácsonykor ajándékozás, mert a nagyanyám sose engedte, és végül győzött az hogy legalább egyszer az évben mindent megveszünk egymásnak, amiről tudjuk, hogy szeretné a másik. UGYANIS MÁSKOR NINCS RÁ PÉNZ. Örülök neki, hogyha valakinek nem így megy a karácsony, biztos nagyon jó, csak éppen én szeretek ADNI, és ha bele döglök is, megveszem mindenkinek azt, amiről tudom hogy örülni fog neki...Pláne hogy máskor nincsen rá pénzem.
2011. nov. 7. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!