Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a jó ezekbe a kirakat...

Mi a jó ezekbe a kirakat edzésekben?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen látok ilyet, legutóbb a 4-6 os vonalán futott a kirakatba egy csávó..


Ezek ilyen direkt magamutóknak való edzőtermek, vagy mik ezek?



2020. febr. 11. 16:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk mert jobb ha van valami kilatas, jon be valami termeszetes feny es nem egy sotet lyukban edz az ember. Meg persze azert, hogy te feltekeny legyel, hogy a kirakatban futo csavo milyen jol nez ki.
2020. febr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5%
Szánalmasak ezek a termek. Normális ember ilyen helyre nem megy.
2020. febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%
Tudom melyik helyre gondol a kérdező. Borzalmas.
2020. febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ne hargudj, nem vagyok féltékeny, elég jól nézek ki..Tök jó hogy a kilátást nézitek, csak engem pl, meg lehet a többi embert se érdekel annyira egy kirakatba futó atlétás, izzadó pasi! :D


Kösz hogy tekintettel vagytok mindenkire!

2020. febr. 11. 16:37
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Nagyjabol 5 masodperc alatt elhaladsz elotte. Vagy megallsz es bamulod?
2020. febr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Örülök hogy más szerint se normális ez! :D

35 éves vagyok, szoval még öreg sem, csak szerintem akkor fusson szabadba, ha a tájra kíváncsi, de ne egy kirakatba az ember! :D


Mert így azt kell feltételeznem, hogy ez csak arrol szól hogy őt lássák hogy fut.

2020. febr. 11. 16:40
 7/18 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj de a nem normális dolgot megbámulja az ember. :D
2020. febr. 11. 16:42
 8/18 A kérdező kommentje:

Egyébként nem olyan bonyolult..

Van több száz edződerem a városba, ha a kirakatba megy edzeni az ember, nem olyan komplex feltételezés, hogy azért megy oda, hogy lássák.


Máskülönben elmegy futni a Margitszigetre, ide-oda, ha Ő kíváncsi a tájra..


Kérem ne legyünk már olyanok mint a miniszoknyát felvevő nő, aki kikéri magának hogy bámulják! :D

2020. febr. 11. 17:00
 9/18 A kérdező kommentje:
De adtatok egy ötletet, kéne csinálni egy yt videót, amibe bámuljuk a kirakatot, őket, hátha észreveszik magukat! :D
2020. febr. 11. 17:03
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Vegyel be egy nyugtatot, es talan lejarsz vegre. Aludni azert remelem fogsz tudni. Egyebkent meg nem csak futni jar az ember konditerembe. Valoszinuleg sulyzos edzest is vegez utana/elotte.
2020. febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!